en

+380 (44) 580-27-27

 
 
 
 
 
 

Зразки заяв про включення вимог кредитора до реєстру акцептованих вимог

Базові тарифи на послуги ПАТ «ДІАМАНТБАНК» для юридичних осіб, ФОП та фізичних осіб

Реквізити для погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями перед ПАТ «ДІАМАНТБАНК»

Повідомлення про зміну порядку погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями клієнтів банку

 

У Запоріжжі відкрито нове відділення ПАТ «Діамантбанк»

08.10.2015

До уваги клієнтів та партнерів Банку! Повідомляємо, що 7 жовтня 2015 року розпочало свою роботу нове відділення ПАТ «Діамантбанк» у м. Запоріжжя, що знаходиться за адресою: проспект Леніна, 139.

 

Нове відділення надає повний спектр банківських послуг юридичним та фізичним особам та у своїй роботі дотримується індивідуального підходу до кожного клієнта. Клієнти запорізького відділення зможуть скористатися наступними послугами: оформити депозити (у національній та іноземній валютах, банківських металах), скористатися розрахунково-касовим обслуговуванням, здійснити грошові перекази за найпопулярнішими світовими системами переказів, валютно-обмінні операції за 12 видами валют, операції з платіжними картками, банківськими металами тощо.

 

Обслуговування клієнтів здійснюватиметься з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 18:00 години (каса працює з 9:00 до 17:30 години). Нове відділення відкрито в рамках всеукраїнської стратегії розвитку мережі та стало вже п’ятим представництвом Діамантбанку в запорізькому регіоні.

 

На сьогоднішній день регіональна мережа Діамантбанку налічує 90 відділень по всій території України. Нагадаємо, що у 2015 році запрацювали нові відділення у Коломиї, Харкові та Запоріжжі.

 

З повним списком дирекцій та відділень можна ознайомитися на сайті банку або зателефонувавши до Інформаційного центру за номером 0 800 308 303.Контакти для представників ЗМІ:

 

E-mail: PR@diamantbank.ua

 

 
0-800-308-303