en

+380 (44) 580-27-27

 
 
 
 
 
 

Зразки заяв про включення вимог кредитора до реєстру акцептованих вимог

Базові тарифи на послуги ПАТ «ДІАМАНТБАНК» для юридичних осіб, ФОП та фізичних осіб

Реквізити для погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями перед ПАТ «ДІАМАНТБАНК»

Повідомлення про зміну порядку погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями клієнтів банку

 

Понад 200 соціально-незахищених дітей зібралися у літньому таборі BXTL, організований благодійним фондом Олега Ходачука «Берегиня життя»

07.10.2015

Закінчилося літо, а з ним завершився і сезон змін літнього оздоровчого табору BXTL Global Camp, що створений за сприяння благодійного фонду «Берегиня життя». Best Extreme Teenagers Land – перший глобальний соціальний проект благодійного фонду Олега Ходачука, направлений на забезпечення повноцінного літнього відпочинку для дітей із малозабезпечених сімей.

 

Завдяки спільній роботі Олега Ходачука та організаторів і волонтерів, було оздоровлено понад 200 соціально-незахищених дітей віком від 6 до 16 років: дітей-сиріт, позбавлених батьківського піклування, з багатодітних та малозабезпечених сімей та сімей-переселенців із зони АТО.

 

BXTL Global Camp, що розташований на мальовничому березі Печенізького водосховища, об’єднав дітей із різних регіонів України. Дітлахи мали змогу не тільки цікаво відпочити, а й оздоровитися, знайти друзів та навчитися жити активним життям. За 4 зміни по 14 днів, вони вчилися акторської майстерності, грали в ігри, брали участь в спортивних змаганнях та хореографічних постановках, виконували цікаві завдання у творчих майстер-класах.

 

Благодійний фонд «Берегиня життя» створений для допомоги дітям, які проживають у дитячих будинках, та тим, хто потребує допомоги у зв’язку з хворобою. Сьогодні активними учасниками фонду є співробітники Діамантбанку, які на постійній основі перераховують кошти на потреби дітей.

 

Зазначимо, що Діамантбанк не лише самостійно допомагає фонду, а й залучає представників бізнес-структур та всіх небайдужих людей об’єднатися та спільними зусиллями подарувати дітям інше, яскраве життя. Соціальна відповідальність успішної компанії – це постійна, цілеспрямована інвестиція у майбутнє. Майбутнє цих дітей – це майбутнє нашої країни і суспільства в цілому.

 

Дізнатися детальну інформацію про те, як допомогти Ви можете зателефонувавши за номерами: +38 093 059 4087, +38 068 077 8255 або на офіційному сайті beregynya.kiev.ua.Контакти для представників ЗМІ:

 

E-mail: PR@diamantbank.ua

 

 
0-800-308-303