en

+380 (44) 580-27-27

 
 
 
 
 
 

Зразки заяв про включення вимог кредитора до реєстру акцептованих вимог

Базові тарифи на послуги ПАТ «ДІАМАНТБАНК» для юридичних осіб, ФОП та фізичних осіб

Реквізити для погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями перед ПАТ «ДІАМАНТБАНК»

Повідомлення про зміну порядку погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями клієнтів банку

 

Кількість клієнтів Діамантбанку, які користуються системою Інтернет-банкінг «Diamantpay» збільшилась втричі

21.09.2015

Кількість користувачів системою Інтернет-банкінг «Diamantpay» від Діамантбанку продовжує збільшуватися. У 2015 році до неї долучилося втричі більше клієнтів, ніж за аналогічний період минулого року.

 

«Diamantpay» від Діамантбанку – це система дистанційного обслуговування для фізичних осіб, яка дозволяє цілодобово управляти власними рахунками та виконувати платежі через мережу Інтернет без безпосереднього відвідування представництва банку. З метою збільшення функціональних можливостей та поліпшення зручності користування «Diamantpay», банк постійно оновлює та вдосконалює систему. Завдяки цьому активність користувачів Інтернет-банкінгу стабільно зростає. Лише за 8 місяців поточного року клієнтами Діамантбанку дистанційно проведено платежів у 1,3 рази більше, ніж за весь 2014 рік. Нагадаємо, що в системі дистанційного обслуговування клієнтам доступні всі основні банківські послуги: переказ коштів, поповнення рахунків, у тому числі вкладів, відкриття депозитів, погашення кредитів та нарахованих відсотків, замовлення випуску та блокування карток, можливість формування та друку виписок, зміна лімітів за платіжними картками тощо.

 

Завдяки впровадженню нових on-line депозитних програм, у 2015 році вдалось дистанційно залучити в 1,4 рази більше вкладів у порівнянні з аналогічним показником минулого року. Розвиваючи цей напрям, Діамантбанк ставив за мету створити найбільш зручний та безпечний on-line інструмент по роботі з депозитами із низкою функціональних і максимально простих у використанні сервісів. Відтепер обрати оптимальні умови вкладу для максимально ефективного примноження коштів можна швидко та комфортно.

 

Нагадуємо, що до кінця 2015 року в Діамантбанку триває акція по безкоштовному підключенню до системи дистанційного обслуговування «Diamantpay». Для цього достатньо звернутися до будь-якого з понад 60 універсальних відділень банку, які розташовані в 23 містах України.

 

Детальну інформацію можна дізнатися на офіційному сайті Банку або зателефонувавши до інформаційного центру за номером 0 800 308 303.Контакти для представників ЗМІ:

 

E-mail: PR@diamantbank.ua

 

 
0-800-308-303