en

+380 (44) 580-27-27

 
 
 
 
 
 

Зразки заяв про включення вимог кредитора до реєстру акцептованих вимог

Базові тарифи на послуги ПАТ «ДІАМАНТБАНК» для юридичних осіб, ФОП та фізичних осіб

Реквізити для погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями перед ПАТ «ДІАМАНТБАНК»

Повідомлення про зміну порядку погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями клієнтів банку

 

Діамантбанк надасть допомогу у виходжуванні недоношених малюків у Кривому Розі

01.02.2012

У лютому 2012 року Діамантбанк передасть життєво важливе медичне обладнання, що допоможе лікарям виходжувати новонароджених в Міському клінічному пологовому будинку  №1 Кривого Рогу.  А саме, пологовий будинок отримає реаніматор для новонароджених RD-900 NeoPuff та пульсоксиметр ЮТАСОКСИ-200 з неонатальним датчиком.

Реаніматор для новонароджених RD-900 NeoPuff цілковито автономна система, що дає можливість проводити вентиляцію з постійним позитивним тиском або з позитивним тиском на видиху, встановлювати будь-яку концентрацію кисню і якісно зволожувати й підігрівати повітряно-кисневу суміш.

Сучасний, портативний пульсоксиметр ЮТАСОКСИ-200 призначений для неінвазивного визначення ступеня насичення киснем артеріальної крові і частоти пульсу. Він поєднує в собі компактність, функціональність і відповідає найвищим вимогам в пульсоксиметрії. Пульсоксиметр забезпечує безперервний моніторинг стану пацієнтів в операційних і пологових відділеннях, реанімаціях, палатах інтенсивної терапії й при транспортуванні. Пульсоксиметр забезпечує безперервний моніторинг стану пацієнтів в операційних і пологових відділеннях, реанімаціях, палатах інтенсивної терапії, а також при транспортуванні.

Нагадаємо, що кожен бажаючий може приєднатися до соціальної програми Діамантбанку зробити свій внесок у  придбання сучасного обладнання для порятунку життів недоношених немовлят. В Діамантбанку відкрито рахунок для благодійної допомоги пологовим будинкам: р/р 29092910093411 в ПАТ «Діамантбанк», МФО 320854, код ЄДРПОУ 23362711. Призначення платежу «Інша кредитна заборгованість. Подумай про життя ». Банк готовий надати всі фінансові документи, що підтверджують цільове використання коштів і запросити на церемонію передачі обладнання. Отримати всю необхідну інформацію з питань, пов'язаних із соціальною програмою, ви можете за тел.: (044) 490-83-83.Контакти для представників ЗМІ:

 

E-mail: PR@diamantbank.ua

 

 
0-800-308-303