en

+380 (44) 580-27-27

 
 
 
 
 
 

Зразки заяв про включення вимог кредитора до реєстру акцептованих вимог

Базові тарифи на послуги ПАТ «ДІАМАНТБАНК» для юридичних осіб, ФОП та фізичних осіб

Реквізити для погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями перед ПАТ «ДІАМАНТБАНК»

Повідомлення про зміну порядку погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями клієнтів банку

 

Діамантбанк розширює лінійку вкладів, які можна оформити on-line

25.08.2015

 

Діамантбанк оновив лінійку депозитних програм, які можна оформити за допомогою системи дистанційного обслуговування Інтернет-банкінг «Diamantpay».

 

Ми пропонуємо ще більше можливостей для зручного вибору оптимальних параметрів депозиту! Сучасна багатофункціональна система Інтернет-банкінг «Diamantpay» від Діамантбанку надає можливість оформити вклад в гривні, доларах США та євро на строк від 7 до 400 днів, з різноманітними варіантами нарахування й виплати відсотків.

 

 

Вклади on-line  це:

  • зручно – можливість оформити депозит у будь-який час доби не виходячи з дому;
  • вигідно – при оформленні депозиту в системі Інтернет-банкінг, ви отримуєте бонус до відсоткової ставки в розмірі 0,5% в національній валюті та  0,25% у іноземній валюті;
  • до 26,5% річних у гривнях, 11,75% – у доларах США та 10,75% – в євро.

Також у даний час в банку діє акційна пропозиція – безкоштовне підключення до системи  Інтернет-банкінг «Diamantpay». Якщо Ви досі не користуєтесь Інтернет-банкінгом «Diamantpay», завітайте до найближчого Відділення Діамантбанку з паспортом та ідентифікаційним кодом. Підключення займе лише декілька хвилин, і в подальшому ви зможете скористатися перевагами дистанційного обслуговування.

 

Детальна інформація щодо умов та ставок за on-line вкладами Діамантбанку для приватних клієнтів.Контакти для представників ЗМІ:

 

E-mail: PR@diamantbank.ua

 

 
0-800-308-303