en

+380 (44) 580-27-27

 
 
 
 
 
 

Зразки заяв про включення вимог кредитора до реєстру акцептованих вимог

Базові тарифи на послуги ПАТ «ДІАМАНТБАНК» для юридичних осіб, ФОП та фізичних осіб

Реквізити для погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями перед ПАТ «ДІАМАНТБАНК»

Повідомлення про зміну порядку погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями клієнтів банку

 

«Що? Де? Коли?» для банкірів

26.05.2015

23 травня, з нагоди Дня банківського працівника, у конференц-залі готелю Radisson Blue відбулась інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?» між співробітниками Діамантбанку. Захід відкрив Голова Правління Діамантбанку, Олег Ходачук. Він привітав співробітників із професійним святом та побажав, щоб переміг найдостойніший. Гру проводив трикратний володар Кришталевої та Діамантової Сови, людина-енциклопедія, ведучий відомих телешоу – Борис Бурда.

 

Випробувати свій інтелект та поборотися за право називатися кращими, змогли 10 команд співробітників банку. Гра проходила в 2 тури по 15 запитань. Позитивні емоції та азарт переповнювали кожного з присутніх. Інтелектуальна боротьба поступово посилювалася, і кожній з десяти команд гравців хотілося опинитися у трійці лідерів.  Переможцями стали три команди, які отримали дипломи та інтелектуальні призи, що урочисто вручив Голова Правління.

 

 

- «Гравці показали вищий клас, що викликає повагу до їх знань та ерудованості, професіоналізму та здатності бути справжньою командою.  Ми маємо намір зробити проведення таких ігор традицією», - зазначив Олег Ходачук.

 

Ми щиро вітаємо тріумфаторів цієї популярної інтелектуальної гри з перемогою та висловлюємо подяку усім присутнім за  підтримку гравцям, неймовірний позитив і командний дух.

 Контакти для представників ЗМІ:

 

E-mail: PR@diamantbank.ua

 

 
0-800-308-303