en

+380 (44) 580-27-27

 
 
 
 
 
 

Зразки заяв про включення вимог кредитора до реєстру акцептованих вимог

Базові тарифи на послуги ПАТ «ДІАМАНТБАНК» для юридичних осіб, ФОП та фізичних осіб

Реквізити для погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями перед ПАТ «ДІАМАНТБАНК»

Повідомлення про зміну порядку погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями клієнтів банку

 

Чернівецькому госпіталю, де лікуються учасники АТО, передали нове медичне обладнання

07.05.2015

У Чернівецькому військовому госпіталі з'явилося унікальне електрохірургічне обладнання, яке сьогодні, 7 травня 2015 р подарував закладу Діамантбанк. Зварювальний високочастотний електрокоагулятор ЄК 300 М1, розроблений в Інституті електрозварювання імені Є.О. Патона.

 

Цей унікальний «диво-ніж» здатний під час операції роз'єднувати тканини та з'єднувати їх без застосування швів, тобто методом біологічного «зварювання». Нова методика допомагає уникнути безлічі ускладнень, що сприяє зменшенню терміну післяопераційної реабілітації пацієнтів.

 

У Чернівецькому військовому госпіталі лікують поранених під час АТО буковинців. Трапляються дуже складні випадки - видалення осколків, поранення. Кожна хвилина може вартувати життя.

 

«Госпіталі, де наші захисники зможуть пройти успішне лікування та реабілітацію, повинні бути сучасними. Умови у військових госпіталях дійсно бажають бути кращими. Прикрий факт... Але спільними зусиллями ми зможемо їх покращити. Ми хочемо якомога скоріше повернути наших бійців до сімей, треба боротися за кожен їхній новий крок та день. Сподіваємося, що нове обладнання зможе цьому сприяти» – ділиться Олег Ходачук, Голова Правління Діамантбанку.

 

Зазначимо, що Банк не лише самостійно допомагає лікарням медичним обладнанням, а й залучає представників бізнес-структур. Кожен бажаючий може приєднатися до Програми та зробити свій внесок у придбання сучасного обладнання для порятунку життя недоношених немовлят.  Для цього у Діамантбанку відкрито рахунок для благодійної допомоги пологовим будинкам: р/р 29092910093411 в ПАТ «Діамантбанк», МФО 320854, код ЄДРПОУ 23362711. Призначення платежу «Інша кредитна заборгованість. Подумай про життя». Банк готовий надати всі фінансові документи, що підтверджують цільове використання коштів, і запросити на церемонію передачі обладнання.

 

Це наша спільна маленька перемога.

Разом – сила!Контакти для представників ЗМІ:

 

E-mail: PR@diamantbank.ua

 

 
0-800-308-303