en

+380 (44) 580-27-27

 
 
 
 
 
 

Зразки заяв про включення вимог кредитора до реєстру акцептованих вимог

Базові тарифи на послуги ПАТ «ДІАМАНТБАНК» для юридичних осіб, ФОП та фізичних осіб

Реквізити для погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями перед ПАТ «ДІАМАНТБАНК»

Повідомлення про зміну порядку погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями клієнтів банку

 

Діамантбанк забезпечив медичним обладнанням пологове відділення Львівської обласної клінічної лікарні

28.04.2015

22 квітня 2015 р. в рамках своєї Всеукраїнської благодійної програми «Подумай про життя!» Діамантбанк передав Львівській обласній клінічній лікарні нове життєво необхідне медичне обладнання для новонароджених. Банком було закуплено та передано до установи пульсоксиметр "ЮТАСОКСИ-200" та фетальний монітор Heaco TFT display з контролем серцебиття матері.

 

Дане обладнання є вкрай необхідним для визначення ступеня насичення киснем артеріальної крові та частоти пульсу та безперервного моніторингу стану пацієнтів в операційних і пологових відділеннях, реанімаціях, палатах інтенсивної терапії та під час транспортування. Це незамінне обладнання є універсальним та застосовується для всіх вікових груп пацієнтів. 

 

Обласна Львівська клінічна лікарня була вибрана Банком невипадково. Складні випадки у цьому медичному закладі – норма життя. Найважчі пацієнтки народжують саме тут. До «медінституту» скеровують вагітних із різними видами патологій з усієї Львівської області та міста Львова.

 

- «Я переконався, що куди більше задоволення отримуєш, коли даруєш, ніж коли отримуєш подарунки. Особливо, якщо  бачиш результат – наприклад, з'являється лікарня з сучасним обладнанням, яка кожного дня допомагає з’являтися новому життю. Вкладати гроші в медицину та освіту не менш важливо за новітні технології, якими зараз усі переймаються, адже здорова, освічена нація – це наше майбутнє!» – ділиться Олег Ходачук, Голова Правління Діамантбанку.

 

- «При будь-яких умовах і обставинах важливо бути людяним! Потрібно кожного дня залишатися свідомим та розуміти, що чужої біди не буває та людське нещастя може торкнутися кожного з нас.  Усім відомо, що правильна та своєчасна діагностика - запорука правильного лікування і швидкого одужання. Часто у медичних закладах не вистачає ресурсу, у тому числі сучасного діагностичного обладнання. Це проблема масштабу цілої країни. Для того, щоб щось змінилося, потрібно закуповувати новітнє обладнання, працювати над розвитком лікарень. Саме це і змушує перейматися проблемою і допомагати вирішувати її хоча б частково» – коментує Ірина Хмарська, Керуючий Львівської дирекції.

 

Зазначимо, що Банк не лише самостійно допомагає лікарням медичним обладнанням, а й залучає представників бізнес-структур. Кожен бажаючий може приєднатися до Програми та зробити свій внесок у придбання сучасного обладнання для порятунку життя недоношених немовлят.  Для цього у Діамантбанку відкрито рахунок для благодійної допомоги пологовим будинкам: р/р 29092910093411 в ПАТ «Діамантбанк», МФО 320854, код ЄДРПОУ 23362711. Призначення платежу «Інша кредитна заборгованість. Подумай про життя». Банк готовий надати всі фінансові документи, що підтверджують цільове використання коштів, і запросити на церемонію передачі обладнання.Контакти для представників ЗМІ:

 

E-mail: PR@diamantbank.ua

 

 
0-800-308-303