en

+380 (97) 517-78-84

 
 
 
 
 
 

Зразки заяв про включення вимог кредитора до реєстру акцептованих вимог

Базові тарифи на послуги ПАТ «ДІАМАНТБАНК» для юридичних осіб, ФОП та фізичних осіб

Реквізити для погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями перед ПАТ «ДІАМАНТБАНК»

Повідомлення про зміну порядку погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями клієнтів банку

 

Відкриття нового відділення ПАТ «Діамантбанк» в м. Коломия Івано-Франківської області

27.04.2015

До уваги клієнтів та партнерів Банку! Повідомляємо, що 23 квітня 2015 року розпочало свою роботу нове відділення ПАТ «Діамантбанк» у м. Коломия Івано-Франківської області, що знаходиться за адресою: вул. Тютюнника, 2.

 

У новому відділенні клієнти можуть скористатися повним переліком стандартних послуг: оформити депозити (у національній та іноземній валютах, банківських металах), скористатися розрахунково-касовим обслуговуванням, здійснити грошові перекази за найпопулярнішими світовими системами переказів, валютно-обмінні операції за 12 видами валют, операції з платіжними картками, банківськими металами тощо.

 

­- «Для нас це не просто відкриття ще одного представництва, Коломия належить до найстаріших у Галичині міст, і це перше відділення банку в цьому районі. В наших планах на 2015 рік - посилити присутність Банку по всій території України», - підкреслив Голова Правління Олег Ходачук.

 

Завітати до нового відділення та скористатися спеціальними тарифами можна з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 18:00 години (каса працює з 9:00 до 17:30 години).

 

На сьогоднішній день регіональна мережа Діамантбанку налічує 88 відділень по всій території України. Нагадаємо, що у 2014 році запрацювали нові відділення у Вінниці, Львові, Києві, Кривому Розі,  Харкові та Хмельницькому.

 

Детальну інформацію можна дізнатися на сайті Банку або зателефонувавши до Інформаційного центру за номером 0 800 308 303.Контакти для представників ЗМІ:

 

E-mail: PR@diamantbank.ua

 

 
0-800-308-303