en

+380 (44) 580-27-27

 
 
 
 
 
 

Зразки заяв про включення вимог кредитора до реєстру акцептованих вимог

Базові тарифи на послуги ПАТ «ДІАМАНТБАНК» для юридичних осіб, ФОП та фізичних осіб

Реквізити для погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями перед ПАТ «ДІАМАНТБАНК»

Повідомлення про зміну порядку погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями клієнтів банку

 

Діамантбанк розвиває мережу своїх відділень у Києві

23.03.2015

Продовжуючи активний розвиток мережі, Діамантбанк відкрив ще одне відділення у Києві за адресою: вул. Червоноармійська, 112.

 

У новому відділенні клієнти можуть скористатися повним комплексом банківських послуг для фізичних та юридичних осіб.

 

Фізичним особам пропонується відкриття тарифних пакетів із сучасними та вигідними продуктами і послугами задля надання максимального комфорту, послугами оренди індивідуальних сейфів, здійснення грошових переказів та підключення послуги Інтернет-банкінг, завдяки якій можна з будь-якої точки світу управляти своїми поточними, депозитними, картковими і кредитними рахунками.

 

Корпоративним клієнтам надається можливість безкоштовного відкриття поточного рахунку та отримання корпоративної картки в подарунок, отримання доходу від вільних коштів та оперативного проведення платежів у системі «Клієнт-Банк». Окрім цього, діють спеціальні пропозиції для експортерів, імпортерів та приватних підприємців.

 

Також усі клієнти можуть скористатися повним переліком стандартних послуг: оформити депозити (у національній та іноземній валютах, банківських металах), скористатися розрахунково-касовим обслуговуванням, здійснити валюто-обмінні операції за різними видами валют, операції з банківськими металами.

 

Запрошуємо вас до нового відділення з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 18:00 години (каса працює з 9:00 до 17:30 години).

 

На сьогоднішній день регіональна мережа Діамантбанку налічує 88 відділень по всій території України.

 

Детальну інформацію можна дізнатися на сайті Банку або зателефонувавши до Інформаційного центру за номером 0 800 308 303.Контакти для представників ЗМІ:

 

E-mail: PR@diamantbank.ua

 

 
0-800-308-303