en

+380 (44) 580-27-27

 
 
 
 
 
 

Зразки заяв про включення вимог кредитора до реєстру акцептованих вимог

Базові тарифи на послуги ПАТ «ДІАМАНТБАНК» для юридичних осіб, ФОП та фізичних осіб

Реквізити для погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями перед ПАТ «ДІАМАНТБАНК»

Повідомлення про зміну порядку погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями клієнтів банку

 

Обсяг купівлі банківських металів Діамантбанку у 2014 році склав майже 4 тонни

23.01.2015

Діамантбанк у 2014 році утримав позицію лідера по операціях з купівлі-продажу банківських металів та монет із дорогоцінних металів іноземних монетних дворів на внутрішньому ринку України. Обсяг купівлі банківських металів з фізичною поставкою на міжнародних ринках у 2014 році склав майже  4 000 кг: майже 2 000 кг золота та понад 2 000 кг срібла.

 

Також протягом року проводилися операції купівлі на міжнародних ринках монет із дорогоцінних металів іноземних монетних дворів,  обсяг яких склав 60 кг.

 

У 2014 році Банк здійснював вивіз  банківських металів з їх фізичною поставкою для поповнення власного кореспондентського рахунку, відкритого у Standard Bank Plc (Лондон). Обсяг вивезених банківських металів у 2014 році склав майже 1500 кг золота та 200 кг срібла.

 

Стратегією управління по роботі з дорогоцінними металами на 2015 рік є подальше нарощування обсягів операцій з банківськими металами та монетами із дорогоцінних металів на міжнародних та внутрішніх ринках, залучення на обслуговування нових контрагентів (банки-нерезиденти, афінажні компанії) та клієнтів (банки-резиденти, юридичні та фізичні особи) і забезпечення отримання прибутку від проведення операцій.

 

Нагадаємо, що Банк співпрацює на міжнародних ринках з визнаними афінажними компаніями: “Umicore AG & Co KG” (Німеччина), Standard Bank Plc (Лондон), Commerzbank AG (Люксембург), Argor Heraeus (Швейцарія).

 

Банківські метали та дорогоцінні монети іноземних монетних дворів  можна придбати у відділеннях Діамантбанку по всій території України. Дізнатися більш детальну інформацію можна зателефонувавши до Інформаційного центру за номером 0 800 308 303.Контакти для представників ЗМІ:

 

E-mail: PR@diamantbank.ua

 

 
0-800-308-303