en

+380 (44) 580-27-27

 
 
 
 
 
 

Зразки заяв про включення вимог кредитора до реєстру акцептованих вимог

Базові тарифи на послуги ПАТ «ДІАМАНТБАНК» для юридичних осіб, ФОП та фізичних осіб

Реквізити для погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями перед ПАТ «ДІАМАНТБАНК»

Повідомлення про зміну порядку погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями клієнтів банку

 

Діамантбанк забезпечив медичним комплексом Вінницьку обласну клінічну лікарню

22.12.2014

Діамантбанк в рамках своєї Всеукраїнської соціальної програми «Подумай про життя!» передав нове медичне обладнання у Вінницьку обласну клінічну лікарню ім. М.І. Пирогова. Медична установа отримала пульсоксиметр ЮТАСОКСИ 200 та шприцевий насос Aitecs SEP 21S Plus.  

 

Дане обладнання є вкрай необхідним для визначення ступеня насичення киснем артеріальної крові і частоти пульсу та безперервного моніторингу стану пацієнтів в операційних і пологових відділеннях, реанімаціях, палатах інтенсивної терапії та під час транспортування. Це незамінне обладнання є універсальним та життєво необхідним при вирішенні різних терапевтичних завдань.      

 

Зазначимо, що Банк не лише самостійно допомагає лікарням медичним обладнанням, а й залучає представників бізнес-структур. Кожен бажаючий може приєднатися до Програми та зробити свій внесок у придбання сучасного обладнання для порятунку життів недоношених немовлят.

 

В Діамантбанку відкрито рахунок для благодійної допомоги пологовим будинкам: р/р 29092910093411 в ПАТ «Діамантбанк», МФО 320854, код ЄДРПОУ 23362711. Призначення платежу «Інша кредитна заборгованість. Подумай про життя». Банк готовий надати всі фінансові документи, що підтверджують цільове використання коштів, і запросити на церемонію передачі обладнання.

 

Нагадаємо, що протягом 7 років існування Програми «Подумай про життя!» Діамантбанк забезпечив необхідним медичним обладнанням вже 36 лікарень у 21 місті України.Контакти для представників ЗМІ:

 

E-mail: PR@diamantbank.ua

 

 
0-800-308-303