en

+380 (44) 580-27-27

 
 
 
 
 
 

Зразки заяв про включення вимог кредитора до реєстру акцептованих вимог

Базові тарифи на послуги ПАТ «ДІАМАНТБАНК» для юридичних осіб, ФОП та фізичних осіб

Реквізити для погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями перед ПАТ «ДІАМАНТБАНК»

Повідомлення про зміну порядку погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями клієнтів банку

 

Депозитний портфель Діамантбанку у грудні зріс на суму понад 50 млн грн

19.12.2014

Від початку грудня місяця приріст депозитного портфеля Діамантбанку склав понад 50 млн гривень. У тому числі, приріст вкладів фізичних осіб у національній валюті становить майже 5%, що є дуже позитивним результатом, враховуючи динаміку ринку депозитів в Україні. Цей показник є найкращим свідченням довіри клієнтів до Банку.

 

На сьогоднішній день у Діамантбанку діють наступні депозитні програми: «Миттєвий», «Арифметика прибутку», «Комфортний», «Власний вибір», «Терміновий», «Патріотичний», online-депозити та депозити у банківських металах. Вони дають можливість клієнту обрати на свій розсуд оптимальні умови в залежності від виду валюти, строку, рівня дохідності, можливості поповнення, схеми нарахування та виплати відсотків.

 

Головними перевагами програм є прозорі умови, конкурентоспроможні ставки, індивідуальний підхід, стабільне виконання своїх зобов’язань, простота та зручність оформлення.    

 

Дізнатися більш детальну інформацію можна на офіційному сайті або зателефонувавши до Інформаційного Центру 0 800 308 303.Контакти для представників ЗМІ:

 

E-mail: PR@diamantbank.ua

 

 
0-800-308-303