en

+380 (44) 580-27-27

 
 
 
 
 
 

Зразки заяв про включення вимог кредитора до реєстру акцептованих вимог

Базові тарифи на послуги ПАТ «ДІАМАНТБАНК» для юридичних осіб, ФОП та фізичних осіб

Реквізити для погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями перед ПАТ «ДІАМАНТБАНК»

Повідомлення про зміну порядку погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями клієнтів банку

 

Діамантбанк продовжує активний розвиток столичної мережі

17.12.2014

Продовжуючи плановий розвиток мережі, Діамантбанк відкрив ще одне відділення в Києві за адресою: пр-т Гагаріна 2/35, яке стало вже 34 представництвом Банку у місті.

 

У новому відділенні клієнти можуть скористатися не лише повним комплексом банківських послуг, а й спеціальними тарифами, які були встановлені Банком з нагоди його відкриття. Так, фізичні особи можуть отримати готівку з поточних рахунків за вигідними тарифами, орендувати індивідуальні сейфи та здійснити грошові перекази без відкриття поточного рахунку зі знижкою 50%, безкоштовно оформити платіжну картку Visa Classic, а преміальні картки – зі спеціальною знижкою.

 

Корпоративним клієнтам надається можливість безкоштовного відкриття поточного рахунку та встановлення системи «Клієнт-банк», отримання готівкових коштів по чеку за тарифом 0,4% від суми операції, купівлі-продажу валюти за зовнішньоекономічними договорами – 0,1% від суми операції.

 

Окрім спеціально розроблених пропозицій, клієнти можуть скористатися повним переліком стандартних послуг: оформити депозити (у національній та іноземній валютах, банківських металах), скористатися розрахунково-касовим обслуговуванням, здійснити грошові перекази за найпопулярнішими світовими системами переказів, валютно-обмінні операції за 12 видами валют, операції з платіжними картками, банківськими металами тощо.

 

Завітати до нового відділення та скористатися спеціальними тарифами можна з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 18:00 години (каса працює з 9:00 до 17:30 години).

 

На сьогоднішній день регіональна мережа Діамантбанку налічує 84 відділення по всій території України. Нагадаємо, що у 2014 році запрацювали нові відділення у Вінниці, Львові, Києві, Кривому Розі,  Харкові та Хмельницькому.

 

Детальну інформацію можна дізнатися на сайті Банку або зателефонувавши до Інформаційного центру за номером 0 800 308 303.Контакти для представників ЗМІ:

 

E-mail: PR@diamantbank.ua

 

 
0-800-308-303