en

+380 (44) 580-27-27

 
 
 
 
 
 

Зразки заяв про включення вимог кредитора до реєстру акцептованих вимог

Базові тарифи на послуги ПАТ «ДІАМАНТБАНК» для юридичних осіб, ФОП та фізичних осіб

Реквізити для погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями перед ПАТ «ДІАМАНТБАНК»

Повідомлення про зміну порядку погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями клієнтів банку

 

Клієнти продовжують довіряти Діамантбанку свої заощадження

02.12.2014

У Діамантбанку продовжує спостерігатися позитивна динаміка лояльності клієнтів. Про це свідчать суми коштів, що були розміщені на депозитних вкладах минулого місяця. Так, протягом листопада вкладники довірили Банку свої заощадження на суму майже 300 млн гривень. Більше 70% вкладників переоформили свої депозити на нові строки.

 

Такі показники обумовлені, перш за все, високою довірою клієнтів до Банку, який повністю та вчасно виконує свої зобов’язання перед ними, наявністю широкої лінійки депозитних програм, що дають можливість кожному клієнту обрати свій продукт з оптимальними умовами для відкриття вкладу, дією акційних та бонусних пропозицій, впровадженням нових продуктів, націлених на задоволення потреб клієнтів.

 

Сьогодні при розміщенні коштів на депозит в Діамантбанку можна отримати максимальну ставку: 23% річних у гривнях, 10% – у доларах США, 9% – в євро, 5% – у золоті, 4% – у сріблі.

 

Нагадаємо, що в Банку діють депозитні програми: «Терміновий», «Комфортний», «Арифметика прибутку», «Власний вибір», «Патріотичний» та багато інших.

 

Обрати свій депозитний вклад та ознайомитися з повною лінійкою продуктів Діамантбанку можна на офіційному сайті Банку. Детальна інформація за телефоном 0 800 308 303.Контакти для представників ЗМІ:

 

E-mail: PR@diamantbank.ua

 

 
0-800-308-303