en

+380 (44) 580-27-27

 
 
 
 
 
 

Зразки заяв про включення вимог кредитора до реєстру акцептованих вимог

Базові тарифи на послуги ПАТ «ДІАМАНТБАНК» для юридичних осіб, ФОП та фізичних осіб

Реквізити для погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями перед ПАТ «ДІАМАНТБАНК»

Повідомлення про зміну порядку погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями клієнтів банку

 

Нова послуга Діамантбанку – online переказ коштів з картки на картку

18.11.2014

Діамантбанк пропонує клієнтам скористатися зручним сервісом online переказу коштів з картки на картку на своєму офіційному сайті. Віднині клієнти – власники карток MasterCard та Visa, емітованих будь-яким українським банком, можуть здійснювати перекази коштів у національній валюті на інші платіжні картки, емітовані українськими банками.

 

Для здійснення переказу достатньо лише ввести реквізити картки відправника (номер картки, термін дії картки, CVC2/CVV2 код) та номер картки отримувача, і гроші будуть миттєво зараховані на картку отримувача. Безпека переказів забезпечується підтвердженням операцій шляхом введення паролю/коду.

 

Як повідомляє Директор Департаменту банківських платіжних карток ПАТ «Діамантбанк» Володимир Лосєв: «Ми продовжуємо слідувати одному з напрямів обраної стратегії щодо постійного розширення спектра банківських послуг та його вдосконалення. Впровадження даної послуги значно заощадить час клієнтів, адже для здійснення переказу не потрібно відвідувати відділення Банку. Переказ коштів з картки на картку – це сучасний, швидкий, зручний та надійний спосіб безготівкового переказу коштів». 

 

Дізнатися детальну інформацію можна на офіційному сайті Банку або зателефонувавши до Інформаційного центру за номером 0 800 308 303.Контакти для представників ЗМІ:

 

E-mail: PR@diamantbank.ua

 

 
0-800-308-303