en

+380 (44) 580-27-27

 
 
 
 
 
 

Зразки заяв про включення вимог кредитора до реєстру акцептованих вимог

Базові тарифи на послуги ПАТ «ДІАМАНТБАНК» для юридичних осіб, ФОП та фізичних осіб

Реквізити для погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями перед ПАТ «ДІАМАНТБАНК»

Повідомлення про зміну порядку погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями клієнтів банку

 

Діамантбанк розвиває столичну мережу

14.11.2014

Нещодавно розпочало роботу ще одне універсальне відділення Діамантбанку у Києві за адресою: вул. П. Сагайдачного, 33-Д. Відкриття нового відділення стало черговим етапом у реалізації запланованої стратегії  регіонального розвитку Банку.

 

Відділення надає весь комплекс банківських послуг приватним особам, а підприємцям – спектр послуг, необхідних для ефективного ведення бізнесу із супроводженням висококваліфікованих персональних менеджерів. Наявність сучасного банківського устаткування дає можливість  економити час клієнтів, пропонуючи найвищий професійний фінансовий сервіс.

 

Завітавши до нового відділення клієнти мають можливість скористатися спеціальними пропозиціями, що були встановлені Банком з нагоди його відкриття: отримати готівку з поточних рахунків за вигідними тарифами, здійснити грошові перекази без відкриття поточного рахунку зі знижкою 50%, безкоштовно оформити платіжну картку Visa Classic, а преміальні картки – зі спеціальною знижкою. Спеціальні умови для юридичних та фізичних осіб-підприємців передбачають: безкоштовне відкриття поточного рахунку та встановлення системи «Клієнт-банк», отримання готівкових коштів по чеку за тарифом 0,4% від суми операції, купівлю-продаж валюти за зовнішньоекономічними договорами – 0,1% від суми операції.

 

Окрім спеціально розроблених пропозицій, клієнти можуть скористатися повним переліком стандартних послуг: оформити депозити (у національній та іноземній валютах, банківських металах), розрахунково-касовим обслуговуванням, здійснити грошові перекази за найпопулярнішими світовими системами переказів, валютно-обмінні операції за 12 видами валют, операції з платіжними картками, банківськими металами тощо.

 

Відділення працює з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 18:00 години, каса – з 9:00 до 17:30 години.

 

На сьогоднішній день регіональна мережа Діамантбанку налічує 83 відділення по всій території України. Нагадаємо, що нещодавно запрацювали нові відділення у Вінниці, Львові, Києві, Кривому Розі,  Харкові та Хмельницькому.

 

Детальну інформацію можна дізнатися на сайті Банку або зателефонувавши до Інформаційного центру за номером 0 800 308 303.Контакти для представників ЗМІ:

 

E-mail: PR@diamantbank.ua

 

 
0-800-308-303