en

+380 (44) 580-27-27

 
 
 
 
 
 

Зразки заяв про включення вимог кредитора до реєстру акцептованих вимог

Базові тарифи на послуги ПАТ «ДІАМАНТБАНК» для юридичних осіб, ФОП та фізичних осіб

Реквізити для погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями перед ПАТ «ДІАМАНТБАНК»

Повідомлення про зміну порядку погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями клієнтів банку

 

Діамантбанк відкрив нове відділення у Києві

07.11.2014

Піклуючись про комфортне обслуговування клієнтів, Діамантбанк відкрив ще одне  відділення у Києві за адресою: вул. Пушкінська, 20-А, що надає повний спектр послуг приватним та корпоративним клієнтам.  Зазначимо, що наразі столична мережа Банку нараховує 33 відділення.

Завітавши до відділення клієнти можуть скористатися всіма банківськими послугами, починаючи від простого розрахунково-касового обслуговування і закінчуючи складними кредитними угодами. Також клієнти мають можливість скористатися спеціальними пропозиціями, що були встановлені Банком з нагоди відкриття нового відділення: отримати готівку з поточних рахунків за вигідними тарифами, орендувати індивідуальні сейфи та здійснити грошові перекази без відкриття поточного рахунку зі знижкою 50%, безкоштовно оформити платіжну картку Visa Classic, а преміальні картки – зі спеціальною знижкою.

Спеціальні умови для юридичних та фізичних осіб-підприємців передбачають: безкоштовне відкриття поточного рахунку та встановлення системи «Клієнт-банк», отримання готівкових коштів по чеку за тарифом 0,4% від суми операції, купівлю-продаж валюти за зовнішньоекономічними договорами – 0,1% від суми операції.

Відділення працює з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 18:00 години, каса – з 9:00 до 17:30 години.

На сьогоднішній день регіональна мережа Діамантбанку налічує 83 відділення по всій території України. Нагадаємо, що нещодавно запрацювали нові відділення у Вінниці, Львові, Кривому Розі та Харкові.

Детальну інформацію можна дізнатися на сайті Банку www.diamantbank.ua або зателефонувавши до Інформаційного центру за номером 0 800 308 303.Контакти для представників ЗМІ:

 

E-mail: PR@diamantbank.ua

 

 
0-800-308-303