en

+380 (44) 580-27-27

 
 
 
 
 
 

Зразки заяв про включення вимог кредитора до реєстру акцептованих вимог

Базові тарифи на послуги ПАТ «ДІАМАНТБАНК» для юридичних осіб, ФОП та фізичних осіб

Реквізити для погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями перед ПАТ «ДІАМАНТБАНК»

Повідомлення про зміну порядку погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями клієнтів банку

 

Діамантбанк відкрив нове відділення у Кривому Розі

02.10.2014

Для комфортного обслуговування клієнтів, Діамантбанк відкрив нове відділення у Кривому Розі за адресою: пр-т К.Маркса, 18. Дане відділення стало вже четвертим представництвом Банку у цьому місті. 

Як зазначає Голова Правління Діамантбанку Олег Ходачук: «Ми успішно продовжуємо реалізовувати стратегію розвитку, відкриваючи нові відділення по всій території України. В той час, коли інші банки скорочують витрати шляхом закриття відділень, для нас головним завданням залишається надання клієнтам сервісу високого рівня».

Нове відділення пропонує приватним та корпоративним клієнтам широкий спектр банківських послуг. Так, клієнти можуть: оформити депозити (у національній та іноземній валютах, банківських металах), скористатися орендою індивідуальних сейфів,  розрахунково-касовим обслуговуванням, здійснити грошові перекази за найпопулярнішими світовими системами переказів, валютообмінні операції за 12 видами валют, операції з платіжними картками, банківськими металами тощо.

Відділення працює з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 18:00 години, каса – з 9:00 до 17:30 години.

На сьогоднішній день регіональна мережа Діамантбанку налічує 83 відділення по всій території України. Нагадаємо, що нещодавно запрацювали нові відділення у Вінниці, Києві, Львові та Харкові.

Детальну інформацію можна дізнатися на сайті Банку або зателефонувавши до Інформаційного центру за номером 0 800 308 303.Контакти для представників ЗМІ:

 

E-mail: PR@diamantbank.ua

 

 
0-800-308-303