en

+380 (44) 580-27-27

 
 
 
 
 
 

Зразки заяв про включення вимог кредитора до реєстру акцептованих вимог

Базові тарифи на послуги ПАТ «ДІАМАНТБАНК» для юридичних осіб, ФОП та фізичних осіб

Реквізити для погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями перед ПАТ «ДІАМАНТБАНК»

Повідомлення про зміну порядку погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями клієнтів банку

 

Діамантбанк пропонує монету «Символи удачі. Трубочист»

18.09.2014

У відділеннях Діамантбанку клієнти можуть придбати монету «Трубочист» серії «Символи удачі» від Монетного двору Польщі. Монета стане чудовим подарунком-талісманом, що здатен залучати багатство, любов та радість.

 

Трубочист – це вісник щастя та благополуччя. Існує думка, що сходи трубочиста об'єднують небо з землею і символізують дорогу до успіху і багатства.

 

На ревері, у центральній частині монети, розташоване зображення трубочиста. Праворуч – капсула із срібним філігранним елементом, вкритим 24-каратним золотом. На тлі – стилізована поверхня з декоративними мотивами. По колу – напис: GOOD LUCK.

 

Аверс монети містить капсулу із срібним елементом, вкритим 24-каратним золотом. Праворуч – зображення трубочиста. Зверху – профільний портрет Її Величності королеви Єлизавети II. На тлі - стилізована декоративна поверхня. По колу – написи: NIUE ISLAND (емітент), ELIZABETH II, 1 DOLLAR (номінал), 2014 (рік випуску).

 

Дізнатися детальну інформацію та ознайомитися з повним асортиментним рядом монет, які пропонує своїм клієнтам Діамантбанк, можна на офіційному сайті Банку або зателефонувавши до Інформаційного центру за номером 0 800 308 303.Контакти для представників ЗМІ:

 

E-mail: PR@diamantbank.ua

 

 
0-800-308-303