en

+380 (44) 580-27-27

 
 
 
 
 
 

Зразки заяв про включення вимог кредитора до реєстру акцептованих вимог

Базові тарифи на послуги ПАТ «ДІАМАНТБАНК» для юридичних осіб, ФОП та фізичних осіб

Реквізити для погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями перед ПАТ «ДІАМАНТБАНК»

Повідомлення про зміну порядку погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями клієнтів банку

 

Діамантбанк став партнером кінорезиденції ГОГОЛЬFEST-2014

14.08.2014

Діамантбанк робить свій внесок у розвиток культури України та продовжує  реалізовувати стратегію соціально відповідального бізнесу, необхідну для її подальшого вдосконалення та об’єднання  наших цінностей, духовних традицій та національної єдності. Банк цінує сучасне мистецтво та підтримує культурно-освітню програму – школу документального кіно в рамках міжнародного фестивалю ГОГОЛЬFEST-2014.

Програма кіно школи представляє низку майстер-класів, лекцій та воркшопів для режисерів-початківців. Впродовж серпня учні школи отримають знання з режисури, операторської майстерності, драматургії, монтажу та продюсування короткометражних документальних фільмів.

Особливістю навчання в школі є практична орієнтованість занять. По кожному з напрямків програми учні мають отримати необхідний базис практичних знань, який допоможе знімати якісні роботи, не маючи широкої професійної підготовки.

Результатом роботи школи стануть короткометражні документальні проекти, реалізовані кожним з учнів. Ці фільми будуть презентовані в кінопрограмі ГОГОЛЬFST 2014.

Детальна інформація на сайті: gogolfest.org.Контакти для представників ЗМІ:

 

E-mail: PR@diamantbank.ua

 

 
0-800-308-303