en

+380 (44) 580-27-27

 
 
 
 
 
 

Зразки заяв про включення вимог кредитора до реєстру акцептованих вимог

Базові тарифи на послуги ПАТ «ДІАМАНТБАНК» для юридичних осіб, ФОП та фізичних осіб

Реквізити для погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями перед ПАТ «ДІАМАНТБАНК»

Повідомлення про зміну порядку погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями клієнтів банку

 

Діамантбанк відкрив відділення у Хмельницькому

29.07.2014

Діамантбанк активно розвиває регіональну мережу, продовжуючи відкривати нові відділення по всій території України. Так, розпочало роботу нове відділення Діамантбанку у Хмельницькому  за адресою: вул. Подільська, 91/2,  що надає клієнтам повний спектр банківських послуг. Найближчим часом відкриються нові відділення у Києві, Львові та Вінниці.

Нове універсальне відділення надає весь комплекс банківських послуг для приватних та корпоративних клієнтів. Так, завітавши до відділення, клієнти можуть: оформити депозити (у національній та іноземній валютах, банківських металах), скористатися розрахунково-касовим обслуговуванням, здійснити грошові перекази (Western Union, Avers, MoneyGram, Contact, Leader), валютообмінні операції за 12 видами валют, операції з платіжними картками, банківськими металами тощо.

Відділення працює з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 18:00 години, каса – з 9:00 до 17:30 години.
Детальну інформацію можна дізнатися на сайті Банку www.diamantbank.ua або зателефонувавши до Інформаційного центру за номером 0 800 308 303.

Нагадаємо, що на сьогоднішній день регіональна мережа Діамантбанку налічує 80 відділень по всій території України.Контакти для представників ЗМІ:

 

E-mail: PR@diamantbank.ua

 

 
0-800-308-303