en

+380 (44) 580-27-27

 
 
 
 
 
 

Зразки заяв про включення вимог кредитора до реєстру акцептованих вимог

Базові тарифи на послуги ПАТ «ДІАМАНТБАНК» для юридичних осіб, ФОП та фізичних осіб

Реквізити для погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями перед ПАТ «ДІАМАНТБАНК»

Повідомлення про зміну порядку погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями клієнтів банку

 

Діамантбанк презентує Android-додаток для системи Інтернет-банкінг

23.07.2014

Для користувачів смартфонів  з операційною системою Android в магазині додатків Google Play вже доступний безкоштовний додаток Diamantpay, що є мобільною версією   системи Інтернет-банкінгу Діамантбанку.

 

Додаток дає можливість користувачу з будь-якої точки світу цілодобово здійснювати повний спектр банківських послуг: тримати під контролем баланс та рух коштів на поточних рахунках, депозитних вкладах, кредитах, відкривати депозитні вклади, погашати кредити, оперативно блокуватирозблокувати платіжні картки, здійснювати грошові перекази та інші фінансові операції.   

 

Особливої уваги заслуговує зручний та зрозумілий інтерфейс, який дає можливість комфортно здійснювати фінансові операції. Так, для оновлення інформації по залишках, достатньо лише потрусити телефоном.

 

Для здійснення входу в мобільний додаток Diamantpay, необхідно попередньо підключитися до системи Інтернет-банкінг у будь-якому універсальному відділенні Банку . Для доступу до мобільного додатку  клієнту потрібно, завантажити на мобільний пристрій додаток Diamantpay  з Google Play (https://play.google.com/store/search?q=Diamantpay&c=apps),  вести логін та пароль, що використовується для доступу в системі Інтернет-банкінгу. 

 

Докладніше дізнатися про переваги цього додатка можна за телефоном 0 8000 308 303.Контакти для представників ЗМІ:

 

E-mail: PR@diamantbank.ua

 

 
0-800-308-303