en

+380 (97) 517-78-84

 
 
 
 
 
 

Зразки заяв про включення вимог кредитора до реєстру акцептованих вимог

Базові тарифи на послуги ПАТ «ДІАМАНТБАНК» для юридичних осіб, ФОП та фізичних осіб

Реквізити для погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями перед ПАТ «ДІАМАНТБАНК»

Повідомлення про зміну порядку погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями клієнтів банку

 

Діамантбанк забезпечив медичним обладнанням вже 35 лікарню в Україні

21.07.2014

Діамантбанк в рамках Всеукраїнської соціальної програми «Подумай про життя!» забезпечив Хмельницький міський перинатальний центр новим сучасним медичним обладнанням, необхідним для порятунку дитячих життів. Таке обладнання для пологового будинку було вкрай необхідне. Щороку тут народжується близько ста недоношених малюків. Всі вони потребують відповідної допомоги та особливого догляду.

За словами головного лікаря закладу, Андрія Ропотана, нове оснащення має значно вищий рівень, аніж те, яким донині користувалися лікарі, і стане в нагоді медикам. Медики щоденно сподіваються на допомогу від небайдужих людей.

Мета благодійної програми «Подумай про життя!»  – звернути увагу громадськості та вирішити проблему нестачі медичного обладнання в українських лікарнях.

Кожен бажаючий може приєднатися до соціальної програми Діамантбанку та зробити свій внесок у придбання сучасного обладнання для порятунку життів недоношених немовлят.

В Діамантбанку відкрито рахунок для благодійної допомоги пологовим будинкам: р/р 29092910093411 в ПАТ «Діамантбанк», МФО 320854, код ЄДРПОУ 23362711. Призначення платежу «Інша кредитна заборгованість. Подумай про життя ». Банк готовий надати всі фінансові документи, що підтверджують цільове використання коштів і запросити на церемонію передачі обладнання.

Отримати всю необхідну інформацію з питань, пов’язаних із програмою «Подумай про життя!», Ви можете, надіславши повідомлення на адресу PR@diamantbank.ua

Нагадаємо, що від початку реалізації Всеукраїнської програми «Подумай про життя!» Діамантбанк забезпечив необхідним медичним обладнанням 35 лікарні у 20 містах України.Контакти для представників ЗМІ:

 

E-mail: PR@diamantbank.ua

 

 
0-800-308-303