en

+380 (97) 517-78-84

 
 
 
 
 
 

Зразки заяв про включення вимог кредитора до реєстру акцептованих вимог

Базові тарифи на послуги ПАТ «ДІАМАНТБАНК» для юридичних осіб, ФОП та фізичних осіб

Реквізити для погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями перед ПАТ «ДІАМАНТБАНК»

Повідомлення про зміну порядку погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями клієнтів банку

 

Відкрийте новий рівень обслуговування від Діамантбанку

14.07.2014

Діамантбанк пропонує нові тарифні пакети: «Депозитний», «Розрахунковий» і «Абсолютний», що дають можливість клієнту отримати широкий спектр найпопулярніших банківських послуг, користуватися спеціальними тарифами, вагомими знижками та додатковими привілеями.

Пакетні пропозиції були створені з урахуванням індивідуальних потреб клієнтів для надання максимального комфорту та забезпечення найвищим рівнем сервісу. Кожен тарифний пакет є унікальним і має свій комплекс сучасних банківських продуктів та послуг.

 

Так, тарифний пакет «Депозитний» буде більш цікавий клієнтам, які бажають зберегти та примножити власні заощадження. «Розрахунковий» підходить для клієнтів, які регулярно відчувають потребу у швидкому та зручному управлінні фінансами, при цьому не бажають здійснювати зайві витрати. «Абсолютний» створений для тих, хто цінує якість та потребує поєднання широкого спектру корисних прогресивних банківських послуг разом із розумною вартістю обслуговування. Він поєднує в собі переваги двох пакетних пропозицій банку «Депозитний» та «Розрахунковий», а також надає можливість оформлювати депозитні вклади за підвищеними ставками: +1% у національній валюті, +0,5% у іноземній.

Оформити бажаний тарифний пакет можна у будь-якому універсальному відділенні Діамантбанку.

Детально ознайомитися з умовами нових тарифних пакетів «Депозитний», «Розрахунковий» та «Абсолютний» можна на офіційному сайті або зателефонувавши до Інформаційного центру за номером 0 800 308 303.Контакти для представників ЗМІ:

 

E-mail: PR@diamantbank.ua

 

 
0-800-308-303