en

+380 (44) 580-27-27

 
 
 
 
 
 

Зразки заяв про включення вимог кредитора до реєстру акцептованих вимог

Базові тарифи на послуги ПАТ «ДІАМАНТБАНК» для юридичних осіб, ФОП та фізичних осіб

Реквізити для погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями перед ПАТ «ДІАМАНТБАНК»

Повідомлення про зміну порядку погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями клієнтів банку

 

Діамантбанк у другому кварталі залучив депозитів на суму понад 1 млрд грн

08.07.2014

У другому кварталі поточного року клієнти довірили Діамантбанку свої заощадження на суму більше 1 млрд грн. Понад 75% вкладників переоформили свої депозитні договори на новий строк.

При розміщенні коштів на депозит у Діамантбанку сьогодні можна отримати  максимальну ставку, а саме:  до 22% річних у гривнях, до 11% – у доларах США, до 9% – в євро.
 
Діамантбанк пропонує вкладникам низку цікавих депозитних програм, що надають можливість клієнтам обрати зручні та вигідні для себе умови.

Депозит «Терміновий» – вклад без права поповнення з максимальною прибутковістю та зручними умовами виплати відсотків (щомісяця або наприкінці строку) на строк 100/200/400 днів.

Депозит «Власний вибір» – вклад без права поповнення з можливістю вільного вибору вкладником строку розміщення вкладу (від 50 до 350 днів).

Депозит «Миттєві відсотки» – вклад  без права поповнення з авансовою виплатою відсотків на поточний рахунок вже наступного дня після внесення коштів вкладником на депозит.

Зокрема, в Діамантбанку можна відкрити депозити у банківських металах (у сріблі та золоті), а також спеціальний вклад «Патріотичний», направлений на підтримку Міністерства оборони України.

Для відкриття вкладів передбачена можливість їх оформлення в режимі On-line.
 
Ознайомитися з детальними умовами вкладів та всією депозитною лінійкою можна на сайті банку або зателефонувавши до Інформаційного центру за номером 0 800 308 303.Контакти для представників ЗМІ:

 

E-mail: PR@diamantbank.ua

 

 
0-800-308-303