en

+380 (97) 517-78-84

 
 
 
 
 
 

Зразки заяв про включення вимог кредитора до реєстру акцептованих вимог

Базові тарифи на послуги ПАТ «ДІАМАНТБАНК» для юридичних осіб, ФОП та фізичних осіб

Реквізити для погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями перед ПАТ «ДІАМАНТБАНК»

Повідомлення про зміну порядку погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями клієнтів банку

 

Діамантбанк пропонує монету «Рак»

01.07.2014


У відділеннях Діамантбанку клієнти можуть придбати позолочену монету «Рак» серії «Знаки Зодіаку»  від Монетного двору Польщі, що стане прекрасним подарунком для іменинника на День народження.

На реверсі монети у центральній частині представлено стилізоване зображення Рака, покрите 24-каратним золотом. Навколо – інші знаки зодіаку, почерпнуті з циферблата годинника, що знаходяться на площі Сан Марко у Венеції. Нижче, в прозорій капсулі – філігранний елемент покритий 24-каратним золотом.

На аверсі монети у центральній частині зображено стилізовані елементи, почерпнуті з однією з гравюр, що прикрашають наукову працю Афанасія Кирхера (1602-1680) і символізують одне з явищ взаємодії і взаємовпливу небесних тіл. У верхній частині – герб емітента. По колу напис: РЭСПУБЛIКА БЕЛАРУСЬ (Республіка Білорусь).

Нижче, в прозорій капсулі – філігранний елемент покритий 24-каратним золотом. У нижній частині – номінал 20 РУБЛЕЎ (20 рублів) і рік випуску 2013.

Монета викарбувана Монетним Двором Польщі, має розмір – 41 мм, вагу – 28,28 г.


З асортиментним рядом усіх монет, які пропонує своїм клієнтам Діамантбанк, можна ознайомитися на офіційній сторінці банку. Деталі за телефоном 0 800 308 303.Контакти для представників ЗМІ:

 

E-mail: PR@diamantbank.ua

 

 
0-800-308-303