en

+380 (44) 580-27-27

 
 
 
 
 
 

Зразки заяв про включення вимог кредитора до реєстру акцептованих вимог

Базові тарифи на послуги ПАТ «ДІАМАНТБАНК» для юридичних осіб, ФОП та фізичних осіб

Реквізити для погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями перед ПАТ «ДІАМАНТБАНК»

Повідомлення про зміну порядку погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями клієнтів банку

 

Монета «Ти і я» від Діамантбанку – прекрасний подарунок для закоханих

12.06.2014

У відділеннях Діамантбанку можна придбати срібні монети «Ти і я», випущені Монетним двором Польщі. Монети продаються комплектами, і в кожному дві пам'ятні монети у формі з'єднаних один з одним пазлів, прикрашених кристалами Swarovski.

 

Аверс містить зображення повітряних куль у формі сердець, які є традиційним декоративним елементом на весіллі чи святкуванні Дня Святого Валентина. На кожній частині монети вказано назву емітенту «NIUE ISLAND», зображено портрет Її Величності Королеви Єлизавети II, напис «ELIZABETH II», а також рік випуску «2012» і номінал «1 DOLLAR».

 

На реверсі представлені дві пташки, які сидять на гілках і повернені дзьобами один до одного. Між ними – червоне сердечко, виконане методом тамподруку. Очі пташок виконані з зелених стразів Swarovski. В лівій частині монети реверсу розташовано напис «YOU», в правій частині – «ME». Дзеркальні елементи, розташовані на одній частині монети, на другий виконані як матові, і навпаки. Це символізує взаємодоповнення протилежностей, гармонію і рівновагу.

 

Кожна монета викарбувана зі срібла 925-ї проби (proof), має вагу 14,14 г (x2), діаметр 37,08 × 29,91 мм (x2).

 

З асортиментним рядом усіх монет, які пропонує своїм клієнтам Діамантбанк, можна ознайомитися на офіційній сторінці банку. Деталі за телефоном 0 800 308 303.Контакти для представників ЗМІ:

 

E-mail: PR@diamantbank.ua

 

 
0-800-308-303