en

+380 (44) 580-27-27

 
 
 
 
 
 

Зразки заяв про включення вимог кредитора до реєстру акцептованих вимог

Базові тарифи на послуги ПАТ «ДІАМАНТБАНК» для юридичних осіб, ФОП та фізичних осіб

Реквізити для погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями перед ПАТ «ДІАМАНТБАНК»

Повідомлення про зміну порядку погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями клієнтів банку

 

Відкрий депозит «Миттєві відсотки» в Діамантбанку

10.06.2014

Діамантбанк з червня  2014 року впровадив новий депозитний вклад «Миттєві відсотки».

 

Особливістю даного депозиту є те, що нарахування та виплата відсотків відбуваються авансом, в наступний день після внесення коштів вкладником на депозит.

 

За умовами вкладу «Миттєві відсотки» клієнт може розмістити кошти терміном 100/200/400 днів у гривні, доларах США та євро без права поповнення. Процентна ставка залежить від терміну розміщення депозиту.

 

«Новий депозитний вклад від Діамантбанку – це унікальна можливість для клієнтів отримувати відсотки наперед та відразу втілювати свої мрії: придбати подарунок коханим, поїхати на відпочинок, про який мріяли певний час, зробити ремонт тощо, не чекаючи на закінчення терміну дії депозиту. Окрім того, прибутки клієнтів від депозиту гарантовано захищені від інфляції, а основні заощадження – збережені» - зазначає Віце-президент бізнесу «Персональні фінанси» ПАТ «Діамантбанк» Юрій Саєнко.

 

Детально ознайомитися з умовами даного вкладу та оновленою лінійкою депозитних програм Діамантбанку можна на офіційному сайті або зателефонувавши до Інформаційного центру  за номером 0 800 308 303.Контакти для представників ЗМІ:

 

E-mail: PR@diamantbank.ua

 

 
0-800-308-303