en

+380 (97) 517-78-84

 
 
 
 
 
 

Зразки заяв про включення вимог кредитора до реєстру акцептованих вимог

Базові тарифи на послуги ПАТ «ДІАМАНТБАНК» для юридичних осіб, ФОП та фізичних осіб

Реквізити для погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями перед ПАТ «ДІАМАНТБАНК»

Повідомлення про зміну порядку погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями клієнтів банку

 

Монета «Зодіак. Близнюки» від Діамантбанку – чудовий подарунок на День народження

06.06.2014

У відділеннях Діамантбанку клієнти можуть придбати срібну монету «Зодіак. Близнюки» від Монетного двору Польщі, що стане прекрасним подарунком для іменинника на День народження.

 

На аверсі монети в центрі, в обрамленні кола, яке складається з 12 символів Знаків Зодіаку, представлено  зображення сонця та місяця. Під ними – астрологічний знак Близнюки та написи латинською та білоруською мовами: «GEMINI» и «БЛІЗНЯТЫ». У верхній частині – рельєфне зображення Державного герба Республіки Білорусь. У нижній частині, зліва – рік випуску (2009), справа – проба сплаву (Ag 925) та фірмовий знак Монетного двору Польщі (mw). По колу – написи білоруською мовою: «РЭСПУБЛІКА БЕЛАРУСЬ» (країна-емітент: Республіка Білорусь) та «20 РУБЛЁЎ» (номінал: 20 рублів).

На реверсі представлено у центрі стилізоване зображення дітей-близнюків в обрамленні геометричного орнаменту, яке утворює відчуття тривимірності. Очі одного з близнюків – вставки з цирконію.

 

Монета викарбувана Монетним Двором Польщі, має розмір – 38,61 мм, вагу –  28,28 г.

 

З асортиментним рядом усіх монет, які пропонує своїм клієнтам Діамантбанк, можна ознайомитися на офіційній сторінці банку. Деталі за телефоном 0 800 308 303.Контакти для представників ЗМІ:

 

E-mail: PR@diamantbank.ua

 

 
0-800-308-303