en

+380 (44) 580-27-27

 
 
 
 
 
 

Зразки заяв про включення вимог кредитора до реєстру акцептованих вимог

Базові тарифи на послуги ПАТ «ДІАМАНТБАНК» для юридичних осіб, ФОП та фізичних осіб

Реквізити для погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями перед ПАТ «ДІАМАНТБАНК»

Повідомлення про зміну порядку погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями клієнтів банку

 

Діамантбанк продає колекційну монету «Європа»

06.05.2014

 До асортиментного ряду монет Діамантбанку приєдналася срібна колекційна монета «Європа» відомої серії «Континенти», що випущена  Монетним двором Польщі. Особливої уваги заслуговує футляр з декоративною обкладинкою, створений спеціально для даної монети.

 

На реверсі монети представлені шість найбільш характерних і впізнаваних будівель з різних історичних епох і регіонів «Старого континенту»: Тауерський міст в Лондоні, Кельнський собор в Кельні, Собор Василя Блаженного в Москві, Ейфелева вежа в Парижі, Колізей в Римі та Парфенон в Афінах.

 

На аверсі, що є загальним для всієї серії, представлені атрибути, пов'язані з географією, подорожами і відкриттями – глобус, підзорна труба і карта.

 

Монета викарбувана зі срібла 999-ої проби, має розмір 41.6 x 55.6 мм, вагу – 56.56 г.

 

З асортиментним рядом усіх монет, які пропонує своїм клієнтам Діамантбанк, можна ознайомитися на офіційній сторінці https://diamantbank.ua/coins.html

 

Отримати більш детальну інформацію про монети та банківські метали можна зателефонувавши до Інформаційного центру банку за номером 0 800 308 303 (дзвінки безкоштовні з усіх телефонів по всій Україні).Контакти для представників ЗМІ:

 

E-mail: PR@diamantbank.ua

 

 
0-800-308-303