en

+380 (44) 580-27-27

 
 
 
 
 
 

Зразки заяв про включення вимог кредитора до реєстру акцептованих вимог

Базові тарифи на послуги ПАТ «ДІАМАНТБАНК» для юридичних осіб, ФОП та фізичних осіб

Реквізити для погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями перед ПАТ «ДІАМАНТБАНК»

Повідомлення про зміну порядку погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями клієнтів банку

 

Діамантбанк став Принциповим членом міжнародної платіжної системи MasterCard Worldwide

28.04.2014

Міжнародна платіжна система MasterCard Worldwide, учасником якої Діамантбанк є з 2001 року, підвищила статус Банку до рівня Принципового члена.

Статус Принципового члена надається лише банкам з відповідним досвідом роботи в картковому бізнесі, бездоганною діловою репутацією та стабільними показниками розвитку. Незважаючи на складну економічну ситуацію в країні, Діамантбанк продовжує активно розвиватися, підтверджуючи імідж надійного та сучасного банку, який працює за європейськими стандартами.

Як повідомляє Директор департаменту банківських платіжних карток ПАТ «Діамантбанк» Володимир Лосєв: «Підвищення статусу дозволить банку залучити нових клієнтів та збільшити лояльність існуючих за рахунок нових, зручних і вигідних банківських продуктів та послуг. Вже зараз відбувається робота по підготовці та реалізації ряду проектів: послуги грошових переказів MasterCard MoneySend між картками будь-яких українських банків, технології захисту Інтернет-платежів MasterCard SecureCode та безконтактних карток MasterCard PayPass. Разом зі статусом Принципового члена Діамантбанк отримав право надавати спонсорську підтримку іншим банкам при їх вступі в платіжну систему у якості афілійованих членів, що є ще одним кроком в досягненні стратегічної мети – побудови банку для банків».Контакти для представників ЗМІ:

 

E-mail: PR@diamantbank.ua

 

 
0-800-308-303