en

+380 (44) 580-27-27

 
 
 
 
 
 

Зразки заяв про включення вимог кредитора до реєстру акцептованих вимог

Базові тарифи на послуги ПАТ «ДІАМАНТБАНК» для юридичних осіб, ФОП та фізичних осіб

Реквізити для погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями перед ПАТ «ДІАМАНТБАНК»

Повідомлення про зміну порядку погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями клієнтів банку

 

Підтримай українську армію – здійсни добровільний внесок у Діамантбанку без комісії

24.04.2014

У відділеннях Діамантбанку всі бажаючі, які хочуть підтримати українську армію, можуть зробити добровільні внески на користь Міністерства оборони України та Державної прикордонної служби України без сплати комісійної винагороди банку.

Нагадаємо, що для збору коштів Міністерство оборони України оголосило про акцію «Підтримай Українську армію!» та розмістило на своєму сайті номери рахунків, на які можна переказати кошти на матеріально-технічне та медичне забезпечення.

Державна прикордонна служба України також опублікувала  на своєму сайті номер рахунку для здійснення благодійної матеріальної допомоги прикордонникам та членам їх родин.

Для здійснення фінансової підтримки української армії потрібно лише звернутися до будь-якого із 80-ти відділень Діамантбанку по всій території України, в якому співробітники банку нададуть детальну інформацію та допоможуть здійснити доброчинний внесок.

Отримати більш детальну інформацію можна зателефонувавши  до Інформаційного центру Діамантбанку за номером 0 800 308 303 (дзвінки безкоштовні з усіх телефонів по всій Україні).Контакти для представників ЗМІ:

 

E-mail: PR@diamantbank.ua

 

 
0-800-308-303