en

+380 (97) 517-78-84

 
 
 
 
 
 

Зразки заяв про включення вимог кредитора до реєстру акцептованих вимог

Базові тарифи на послуги ПАТ «ДІАМАНТБАНК» для юридичних осіб, ФОП та фізичних осіб

Реквізити для погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями перед ПАТ «ДІАМАНТБАНК»

Повідомлення про зміну порядку погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями клієнтів банку

 

Інформаційне повідомлення до уваги вкладників Дирекції ПАТ «Діамантбанк» у м. Сімферополь

23.04.2014

Шановні вкладники!

 

Повідомляємо, що рахунки, що обслуговувалися в Дирекції ПАТ «Діамантбанк» за адресою: м. Сімферополь, вул. Жуковського, 1,  з 7 квітня 2014 року були переведені на обслуговування до Центральної Дирекції ПАТ «Діамантбанк», що знаходиться за адресою: м. Київ, Контрактова площа, 10-А. Виключення становлять ті рахунки, що були переведені на обслуговування до інших відділень ПАТ «Діамантбанк», відповідно до заяв Клієнтів.

 

Якщо Ви бажаєте отримувати послуги ПАТ «Діамантбанк»  в іншому регіоні, просимо Вас звернутися до найближчого відділення ПАТ «Діамантбанк» з оригіналом Договору банківського вкладу/рахунку, документом, що посвідчує особу, та довідкою про присвоєння реєстраційного номера ОКПП для врегулювання питання переведення Ваших рахунків на обслуговування до будь-якого з 50  універсальних відділень ПАТ «Діамантбанк»  у 20 містах України.

 

Для отримання додаткової інформації, будь-ласка, звертайтеся до Інформаційного центру ПАТ «Діамантбанк» за номером 0 800 308 303 (дзвінки безкоштовні з усіх телефонів по всій Україні).

 

ПАТ «Діамантбанк» щиро цінує Вас як клієнта та у подальшому розраховує на тривалу і плідну співпрацю.Контакти для представників ЗМІ:

 

E-mail: PR@diamantbank.ua

 

 
0-800-308-303