en

+380 (44) 580-27-27

 
 
 
 
 
 

Зразки заяв про включення вимог кредитора до реєстру акцептованих вимог

Базові тарифи на послуги ПАТ «ДІАМАНТБАНК» для юридичних осіб, ФОП та фізичних осіб

Реквізити для погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями перед ПАТ «ДІАМАНТБАНК»

Повідомлення про зміну порядку погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями клієнтів банку

 

Вкладники відзначили надійність Діамантбанку

18.04.2014

Протягом першого кварталу поточного року Діамантбанк залучив депозитів фізичних осіб на суму 813 млн гривень, що майже удвічі більше, ніж показник минулого року.

Як зазначив Віце-президент бізнесу «Персональні фінанси» ПАТ «Діамантбанк» Юрій Саєнко: «Незважаючи на нестабільну ситуацію в країні, що триває останній період, вкладники довіряють банку та продовжують розміщувати свої кошти на депозити. Приємно відзначити, що сьогодні  пріоритетним критерієм вибору банку для вкладників є не лише привабливі ставки, а й стабільність та надійність фінансової установи. Наші головні принципи у співпраці з клієнтами  – повне дотримання та обов’язкове виконання своїх зобов’язань,  стабільні середньоринкові ставки, широкий перелік конкурентоздатних депозитних програм».

Нагадаємо, що сьогодні в Діамантбанку діють спеціальні депозитні пропозиції: депозит «Патріотичний», який передбачає підтримку обороноздатності країни, а також депозит «Власний вибір» з можливістю самостійного вибору строку розміщення та вільним зняттям коштів.

Ознайомитися з лінійкою депозитних програм Діамантбанку можна на офіційному сайті. Детальна інформація за телефоном 0 800 308 303.Контакти для представників ЗМІ:

 

E-mail: PR@diamantbank.ua

 

 
0-800-308-303