en

+380 (44) 580-27-27

 
 
 
 
 
 

Зразки заяв про включення вимог кредитора до реєстру акцептованих вимог

Базові тарифи на послуги ПАТ «ДІАМАНТБАНК» для юридичних осіб, ФОП та фізичних осіб

Реквізити для погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями перед ПАТ «ДІАМАНТБАНК»

Повідомлення про зміну порядку погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями клієнтів банку

 

ПАТ «Діамантбанк» повідомляє про проведення позачергових загальних зборів акціонерів

15.04.2014

Публічне акціонерне товариство «Діамантбанк» (місцезнаходження: 04070, м. Київ, Контрактова площа, 10-А) повідомляє про проведення позачергових загальних зборів акціонерів, які відбудуться 15 травня 2014 року о 10.00 год. за адресою: 04070, Україна, м. Київ, Контрактова площа, 10-А.

Реєстрація учасників за місцем та в день проведення зборів з 9-30 до 9-50 за київським часом. Для реєстрації учасникам зборів - акціонерам потрібно мати при собі паспорт, представникам акціонерів - паспорт і довіреність на право участі у зборах, оформлену згідно чинного законодавства. Телефон для довідок: 490-83-83.

Дата складання переліку акціонерів, які мають право на участь у загальних зборах – станом на 24 годину 11 травня 2014 року.

З матеріалами під час підготовки до позачергових загальних зборів акціонери можуть ознайомитися за адресою: м. Київ, Контрактова площа, 10-А. Відповідальна особа за порядок ознайомлення акціонерів з документами – Заступник Голови Правління Олійник Валерій Григорович.

Порядок денний позачергових загальних зборів акціонерів:

 

  1. Про обрання лічильної комісії.
  2. Про обрання голови та секретаря загальних зборів.
  3. Про збільшення статутного капіталу ПАТ «Діамантбанк» шляхом приватного розміщення додаткових  акцій існуючої номінальної вартості за рахунок додаткових внесків.
  4. Про прийняття рішення про приватне розміщення акцій (із зазначенням переліку осіб, які є учасниками такого розміщення).
  5.  Про визначення уповноваженого органу ПАТ «Діамантбанк», якому надаються повноваження, визначені нормативно-правовим актом Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, що встановлює порядок збільшення статутного капіталу акціонерного товариства.
  6. Про визначення уповноважених осіб ПАТ «Діамантбанк», яким надаються повноваження визначені нормативно-правовим актом Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, що встановлює порядок збільшення статутного капіталу акціонерного товариства.


Спостережна рада  ПАТ «Діамантбанк»Контакти для представників ЗМІ:

 

E-mail: PR@diamantbank.ua

 

 
0-800-308-303