en

+380 (44) 580-27-27

 
 
 
 
 
 

Зразки заяв про включення вимог кредитора до реєстру акцептованих вимог

Базові тарифи на послуги ПАТ «ДІАМАНТБАНК» для юридичних осіб, ФОП та фізичних осіб

Реквізити для погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями перед ПАТ «ДІАМАНТБАНК»

Повідомлення про зміну порядку погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями клієнтів банку

 

Діамантбанк відкрив третє відділення у Кривому Розі

20.03.2014

Діамантбанк  активно розвиває регіональну мережу і нещодавно відкрив нове відділення, що надає повний спектр послуг фізичним та юридичним особам, у Кривому Розі за адресою: пр-т Металургів, 22.

У новому відділенні клієнти можуть скористатися спеціальними тарифами, що були встановлені Банком з нагоди його відкриття. Так, фізичні особи можуть безкоштовно відкрити поточний рахунок та впродовж строку дії акції скористатися спеціальними тарифами на розрахунково-касове обслуговування, а саме: отримати готівку з поточних рахунків за вигідними тарифами, здійснити грошові перекази з поточного рахунку зі знижкою 50%. Також клієнти можуть орендувати індивідуальні сейфи на вигідних умовах.

Додатковою перевагою дії спеціальних пропозицій є можливість безкоштовного оформлення платіжної картки Visa Classic, а Visa Gold та Visa Platinum – зі знижкою до 60%.

Спеціальні умови для юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців у нових відділеннях Банку передбачають: безкоштовне відкриття поточного рахунку та встановлення системи «Клієнт-банк», абонентську плату за обслуговування в системі – 20 гривень на місяць, отримання готівкових коштів по чеку за тарифом 0,3% від суми операції, купівлю-продаж валюти за зовнішньоекономічними договорами – 0,1% від суми операції.

Окрім спеціально розроблених пропозицій, клієнти можуть скористатися повним переліком стандартних послуг: оформити депозити у національній та іноземній валютах, скористатися розрахунково-касовим обслуговуванням, здійснити грошові перекази (Western Union, Avers, MoneyGram, Contact, Leader, Welsend, Unistream), валютно-обмінні операції за 12 видами валют, операції з платіжними картками, в тому числі оформити картки преміального класу (Visa Infinite, Visa Platinum, Visa Gold), операції з банківськими металами тощо.

Відділення працює з понеділка по п’ятницю з 09:00 до 18:00 години, каса – з 09:00 до 17:30 години.

Детальну інформацію можна отримати зателефонувавши до Інформаційного центру Банку за номером: 0 800 308 303.

Нагадаємо, що на сьогоднішній день регіональна мережа Діамантбанку нараховує 81 відділення по всій території України.Контакти для представників ЗМІ:

 

E-mail: PR@diamantbank.ua

 

 
0-800-308-303