en

+380 (44) 580-27-27

 
 
 
 
 
 

Зразки заяв про включення вимог кредитора до реєстру акцептованих вимог

Базові тарифи на послуги ПАТ «ДІАМАНТБАНК» для юридичних осіб, ФОП та фізичних осіб

Реквізити для погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями перед ПАТ «ДІАМАНТБАНК»

Повідомлення про зміну порядку погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями клієнтів банку

 

Дитячий набір монет «Сонячна система» від Діамантбанку

11.03.2014


У відділеннях Діамантбанку клієнти можуть придбати набір срібних монет із зображеннями 8 планет системи та Сонця, що стане прекрасним подарунком для юних колекціонерів.

На реверсах монет представлені найважливіші об’єкти Сонячної системи  –   Сонце, Земля, Меркурій, Венера, Марс, Юпітер, Сатурн, Уран, та Нептун. Фон створюють фрагменти карти неба з XVI століття, що представляє Сонячну систему. Під зображенням планет – назва планети латинською мовою і астрономічний символ планети.

Загальний аверс монети містить зображення античної скульптури Атласу, який тримає на своїх плечах небо на тлі фрагменту Сонячної системи. Внизу – напис латинською мовою: SYSTEMA SOLARE.

Нумізматичну колекцію «Сонячна система» випустив Монетний двір Польщі. Монети викарбувані зі срібла 925-ої проби та мають вагу10 г, діаметр – 32 мм.

Ознайомитися з асортиментним рядом усіх монет, які пропонує своїм клієнтам Діамантбанк, можна на офіційній сторінці Банку https://diamantbank.ua/coins.html. Детальна інформація за телефоном 0 800 308 303.Контакти для представників ЗМІ:

 

E-mail: PR@diamantbank.ua

 

 
0-800-308-303