en

+380 (44) 580-27-27

 
 
 
 
 
 

Зразки заяв про включення вимог кредитора до реєстру акцептованих вимог

Базові тарифи на послуги ПАТ «ДІАМАНТБАНК» для юридичних осіб, ФОП та фізичних осіб

Реквізити для погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями перед ПАТ «ДІАМАНТБАНК»

Повідомлення про зміну порядку погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями клієнтів банку

 

Особливі пропозиції для власників преміальних карток MasterCard від Діамантбанку

30.01.2014

Власники преміальних карток MasterCard від Діамантбанку, вирушаючи на гірськолижний курорт, можуть скористатися особливими пропозиціями на курортах Європи, які зроблять їх відпочинок незабутнім. Зокрема, отримати знижку 10% в готелі L'AigledesNieges, який розташований у французькому містечку Вальд'Ізер, поблизу снігових трас.

Щоб скористатися пропозицією, потрібно надіслати промокод  «MasterCardOffer» під час бронювання на електронну адресу reservation@hotelaigledesneiges.com або назвати промокод, зателефонувавши за номером 0033 (0) 4 79 06 18 88.

Розташований в самому центрі історичної частини містечка Вальд'Ізер, готель L'AigledesNieges вважається одним із наймодніших місць регіону.

Піднявшись на висоту 1850 м над рівнем моря, готель приваблює своїм унікальним місцем розташування в кількох кроках від снігових трас. Завдяки цьому ви зможете насолоджуватися всіма перевагами  курорту.

Пропозиція дійсна до 14 квітня 2014 року.

Ознайомитися з повним переліком курортів Європи, що надають ексклюзивні знижки, та дізнатися детальні умови акції можна на сайті  www.mastercard.uaКонтакти для представників ЗМІ:

 

E-mail: PR@diamantbank.ua

 

 
0-800-308-303