en

+380 (44) 580-27-27

 
 
 
 
 
 

Зразки заяв про включення вимог кредитора до реєстру акцептованих вимог

Базові тарифи на послуги ПАТ «ДІАМАНТБАНК» для юридичних осіб, ФОП та фізичних осіб

Реквізити для погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями перед ПАТ «ДІАМАНТБАНК»

Повідомлення про зміну порядку погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями клієнтів банку

 

У Діамантбанку триває акція «Вперед до перемог з Visa!»

16.01.2014

Зимові Олімпійські ігри 2014 уже зовсім близько. Саме цій події присвячено унікальну акцію «Вперед до перемог з Visa!», у якій може взяти участь кожен власник карток Visa – клієнт Діамантбанку.

 

Будучи всесвітнім партнером Олімпійських ігор уже понад 25 років, компанія Visa підтримує талановитих спортсменів з різних країн.

 

Візьміть участь в акції від Visa – і можливо, саме Ви вболіватимете за сестер Семеренко та інших своїх улюблених спортсменів з трибун Олімпіади-2014 у Сочі завдяки Visa. Адже підтримуючи атлетів у вирішальні миті змагань, ми даруємо їм наснагу та наближаємо їхню перемогу.

 

Взяти участь в акції легко. Просто розраховуйтеся карткою Visa за будь-які товари та послуги в торгово-сервісних підприємствах, терміналах самообслуговування, а також у мережі Інтернет на території України та за її межами до 23 лютого 2014 року.

 

Завдяки Visa кожна транзакція, здійснена в період з 25 листопада 2013 року по 23 лютого 2014 року дає Вам можливість виграти один із 50 планшетів Samsung Galaxy Tab з чохлом або один із 25 телевізорів Panasonic 32”. Більше транзакцій – більше шансів виграти!

 

Розіграш призів відбудеться 5 березня 2014 року. Переможців буде визначено випадковим чином.

 

Не пропустіть нагоди стати свідком історичної події, що відбудеться у Сочі вперше. Підтримайте найкращих спортсменів світу та заряджайтесь спортивним настроєм разом з Visa!

 

Докладну інформацію про рекламну акцію «Вперед до перемог з Visa!» Ви можете дізнатися на сайті visa.com.ua

Перемагайте разом з Visa!Контакти для представників ЗМІ:

 

E-mail: PR@diamantbank.ua

 

 
0-800-308-303