en

+380 (44) 580-27-27

 
 
 
 
 
 

Зразки заяв про включення вимог кредитора до реєстру акцептованих вимог

Базові тарифи на послуги ПАТ «ДІАМАНТБАНК» для юридичних осіб, ФОП та фізичних осіб

Реквізити для погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями перед ПАТ «ДІАМАНТБАНК»

Повідомлення про зміну порядку погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями клієнтів банку

 

Діамантбанк забезпечив медичним обладнанням Тернопільську лікарню №2

26.12.2013

Діамантбанк в рамках Всеукраїнської соціальної програми «Подумай про життя!» забезпечив новим сучасним медичним обладнанням пологове відділення Тернопільської комунальної міської лікарні №2.
Медична установа отримала сучасні фетальні монітори: BISTOS BT 300 LCD та  BIONET FC700,  що призначені для одноплідної та багатоплідної вагітностей.  

Як зазначила Ольга Сидорчук, заступник головного лікаря: «Особливість саме цих апаратів у тому, що вони записують стан плоду в утробі вагітної. Ми можемо завдяки цим моніторам діагностувати порушений стан плоду і, при необхідності, своєчасно провести родорозрішення. Тобто не дати дитинці загинути в утробі».

Мета благодійної програми «Подумай про життя!»  – звернути увагу громадськості та вирішити проблему нестачі медичного обладнання в українських лікарнях.

Кожен бажаючий може приєднатися до соціальної програми Діамантбанку та зробити свій внесок у придбання сучасного обладнання для порятунку життів недоношених немовлят.

В Діамантбанку відкрито рахунок для благодійної допомоги пологовим будинкам: р/р 29092910093411 в ПАТ «Діамантбанк», МФО 320854, код ЄДРПОУ 23362711. Призначення платежу «Інша кредитна заборгованість. Подумай про життя ». Банк готовий надати всі фінансові документи, що підтверджують цільове використання коштів і запросити на церемонію передачі обладнання.

Отримати всю необхідну інформацію з питань, пов’язаних із програмою «Подумай про життя!», Ви можете, надіславши повідомлення на адресу PR@diamantbank.ua

Нагадаємо, що від початку реалізації Всеукраїнської програми «Подумай про життя!» Діамантбанк забезпечив необхідним медичним обладнанням 34 лікарні у 19 містах України.Контакти для представників ЗМІ:

 

E-mail: PR@diamantbank.ua

 

 
0-800-308-303