en

+380 (97) 517-78-84

 
 
 
 
 
 

Зразки заяв про включення вимог кредитора до реєстру акцептованих вимог

Базові тарифи на послуги ПАТ «ДІАМАНТБАНК» для юридичних осіб, ФОП та фізичних осіб

Реквізити для погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями перед ПАТ «ДІАМАНТБАНК»

Повідомлення про зміну порядку погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями клієнтів банку

 

Діамантбанк впровадив послуги інкасації у Донецьку та Львові

27.12.2011

Діамантбанк розширив географію власної служби інкасації. Віднині скористатися інкасаторськими послугами Діамантбанку можна не лише у Києві, а й у Донецьку та Львові.

Послуги інкасації включають в себе: інкасацію готівкових грошових коштів, доставку та перевезення готівкових  грошових коштів та інших цінностей із каси Банку до пункту призначення за заявкою клієнта, доставку заробітної плати, інкасацію банкоматів тощо.

Маючи ліцензію Національного Банку України на надання послуг з інкасації, Діамантбанк надає клієнтам: індивідуальний графік (інкасація може здійснюватися щоденно, кілька разів на день, кілька разів на тиждень або за викликом; можливість коригувати час виїзду інкасаторської машини; відсутність прив’язки  до режиму роботи прибуткової каси Банку. Банк забезпечує клієнта потрібними витратними матеріалами (сумки, бланки, пломби, пломбіратори).

Істотною перевагою співпраці з Банком є можливість встановлення індивідуального тарифного плану (фіксованої оплати або відсоткової ставки від суми інкасації).

Зазначимо, що відповідальність за цінності повністю лежить на Банку з моменту їх передачі співробітникам служби інкасації.Контакти для представників ЗМІ:

 

E-mail: PR@diamantbank.ua

 

 
0-800-308-303