en

+380 (44) 580-27-27

 
 
 
 
 
 

Зразки заяв про включення вимог кредитора до реєстру акцептованих вимог

Базові тарифи на послуги ПАТ «ДІАМАНТБАНК» для юридичних осіб, ФОП та фізичних осіб

Реквізити для погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями перед ПАТ «ДІАМАНТБАНК»

Повідомлення про зміну порядку погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями клієнтів банку

 

Встановлено акційні тарифи для нових відділень Діамантбанку

18.12.2013

Діамантбанк запрошує клієнтів відвідати нові відділення та скористатися акційними пропозиціями з нагоди їх відкриття.

Так, завітавши до відділень, фізичні особи можуть безкоштовно відкрити поточний рахунок та впродовж строку дії акції скористатися спеціальними тарифами на розрахунково-касове обслуговування, а саме: отримати готівку з поточних рахунків за вигідними тарифами, здійснити грошові перекази з поточного рахунку зі знижкою 50%. Акційна пропозиція також розповсюджується й на оренду індивідуальних сейфів.

Додатковою перевагою дії акційних пропозицій є можливість безкоштовного оформлення платіжної картки Visa Classic, а Visa Gold та Visa Platinum – зі знижкою до 60%.

Спеціальні умови для юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців у нових відділеннях Банку передбачають: безкоштовне відкриття поточного рахунку та встановлення системи «Клієнт-банк», отримання готівкових коштів по чеку за тарифом 0,4% від суми операції, купівлю-продаж валюти за зовнішньоекономічними договорами – 0,1% від суми операції.

Акційні пропозиції діють у відділеннях в м. Київ за адресами: вул. Стрітенська,17 (до 11.03.2014 р.) та пр. Героїв Сталінграда, 8, корпус 5 (до 25.02.2014 р.), а також у м. Тернопіль за адресою: вул. Руська, 18 (02.03.2014р.).Контакти для представників ЗМІ:

 

E-mail: PR@diamantbank.ua

 

 
0-800-308-303