en

+380 (44) 580-27-27

 
 
 
 
 
 

Зразки заяв про включення вимог кредитора до реєстру акцептованих вимог

Базові тарифи на послуги ПАТ «ДІАМАНТБАНК» для юридичних осіб, ФОП та фізичних осіб

Реквізити для погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями перед ПАТ «ДІАМАНТБАНК»

Повідомлення про зміну порядку погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями клієнтів банку

 

Діамантбанк розширив мережу відділень в Києві

12.12.2013

12 грудня 2013 року Діамантбанк відкрив нове відділення в Києві за адресою: вул. Стрітенська, 17, що надає приватним та корпоративним клієнтам повний спектр банківських послуг.

У відділенні клієнти можуть: оформити депозити у національній, іноземній валютах та у банківських металах, скористатися розрахунково-касовим обслуговуванням, здійснити грошові перекази (Western Union, Avers, MoneyGram, Contact, Leader, Welsend), операції з платіжними картками, в тому числі оформити картки преміального класу (VISA Infinite, VISA Platinum, VISA Gold), придбати золоті зливки, подарункові монети із дорогоцінних металів відомих монетних дворів світу, скористатися послугою оренди банківських сейфів тощо.

Зокрема, можна оформити новий депозитний вклад «Компромісний», який передбачає відкриття двох депозитних рахунків: один – у гривні, другий – за вибором Клієнта: у доларах США, в євро або у золоті.

Даний продукт буде цікавий для вкладників, які бажають мінімізувати валютні ризики та на свій розсуд змінювати валюту вкладу без втрати нарахованих процентів.

Нагадаємо, що на сьогоднішній день регіональна мережа Діамантбанку налічує 78 відділень по всій Україні.Контакти для представників ЗМІ:

 

E-mail: PR@diamantbank.ua

 

 
0-800-308-303