en

+380 (97) 517-78-84

 
 
 
 
 
 

Зразки заяв про включення вимог кредитора до реєстру акцептованих вимог

Базові тарифи на послуги ПАТ «ДІАМАНТБАНК» для юридичних осіб, ФОП та фізичних осіб

Реквізити для погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями перед ПАТ «ДІАМАНТБАНК»

Повідомлення про зміну порядку погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями клієнтів банку

 

Діамантбанк відкрив нове відділення в Києві

26.11.2013

25 листопада 2013 року розпочало роботу нове відділення Діамантбанку в Києві за адресою: пр. Героїв Сталінграду, 8-А,  що надає клієнтам повний спектр банківських послуг. Зазначимо, що це вже 17 відділення Банку в Києві та області.

Нове універсальне відділення надає весь комплекс банківських послуг приватним особам, а підприємцям – спектр послуг, необхідних для ефективного ведення бізнесу з супроводженням висококваліфікованих персональних менеджерів. Наявність сучасного банківського устаткування дає можливість  економити час клієнтів, пропонуючи найвищий професійний фінансовий сервіс.

Так, завітавши до відділення, клієнти можуть: оформити депозити у національній та іноземній валютах, скористатися розрахунково-касовим обслуговуванням, здійснити грошові перекази (Western Union, Avers, MoneyGram, Contact, Leader), валютно-обмінні операції за 12 видами валют, операції з платіжними картками, в тому числі оформити картки преміального класу (Visa Infinite, Visa Platinum, Visa Gold), операції з банківськими металами, скористатися послугою оренди банківських сейфів тощо.

Відділення працює з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 18:00 години, каса – з 9:00 до 17:30 години.

Нагадаємо, що на сьогоднішній день регіональна мережа Діамантбанку налічує 77 відділень по всій Україні.Контакти для представників ЗМІ:

 

E-mail: PR@diamantbank.ua

 

 
0-800-308-303