en

+380 (44) 580-27-27

 
 
 
 
 
 

Зразки заяв про включення вимог кредитора до реєстру акцептованих вимог

Базові тарифи на послуги ПАТ «ДІАМАНТБАНК» для юридичних осіб, ФОП та фізичних осіб

Реквізити для погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями перед ПАТ «ДІАМАНТБАНК»

Повідомлення про зміну порядку погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями клієнтів банку

 

Діамантбанк продає подарунковий набір монет для закоханих

19.11.2013

У відділеннях Діамантбанку клієнти можуть придбати набір із двох срібних монет незвичайної форми «Закохані», що утворюють разом єдину звичну круглу монету. Монета стане прекрасним подарунком для всіх закоханих. 

На реверсах монет зображено двох котів, які сидять на паркані та спостерігають за заходом сонця. Вище поміщено нотний стан із нотами та серцями (останні виконані в кольорі методом тамподруку). На кожній монеті також напис «LOVE». Якщо скласти монети разом, утворюється одна велика кругла монета діаметром 50 мм.

На аверсі кожної з монет розміщено: в центральній частині – зображення Її Величності Королеви Єлизавети ІІ. Поруч – вертикальний напис «Elizabeth II», а внизу – фірмовий знак Польського Монетного двору. Уздовж краю півколом нанесено назви країни-емітента, рік випуску, маса, проба та номінал монет. На задньому плані знаходиться зображення нотного стану із нотами та серцями.

Монети представлені Монетним двором Польщі, викарбувані зі срібла 999-ої проби в якості «пруф», мають вагу – 31,1 г., розмір –50 x 27.3 mm.

Для отримання інформації щодо вартості та придбання монет і зливків банківських металів телефонуйте до Інформаційного центру Діамантбанку за номером: 0 (800) 308-303.Контакти для представників ЗМІ:

 

E-mail: PR@diamantbank.ua

 

 
0-800-308-303