en

+380 (44) 580-27-27

 
 
 
 
 
 

Зразки заяв про включення вимог кредитора до реєстру акцептованих вимог

Базові тарифи на послуги ПАТ «ДІАМАНТБАНК» для юридичних осіб, ФОП та фізичних осіб

Реквізити для погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями перед ПАТ «ДІАМАНТБАНК»

Повідомлення про зміну порядку погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями клієнтів банку

 

Вклади фізичних осіб в Діамантбанку складають 1,5 млрд. грн

04.11.2013

Депозитний портфель вкладів фізичних осіб у Діамантбанку на сьогоднішній день складає 1,5 млрд. гривень. З початку поточного року він збільшився більш ніж на 200 млн. грн. Про це розповіла Заступник Голови Правління Діамантбанку Тетяна Ващилко в ході інтернет-конференції на порталі ЛІГА.net.

Зазначимо, що своїм вкладникам Діамантбанк пропонує депозитні програми в національній та іноземній валютах, а також у банківських металах.

За словами Тетяни Ващилко, клієнти Банку можуть розмістити депозити на строк від одного місяця зі щомісячною пролонгацією до одного року, а також на строки 100, 200 та 400 днів з правом і без права поповнення у гривні, доларах США і євро. Крім того, у Банку є вклад «Власний вибір» з можливістю вільного вибору оптимального для клієнта строку розміщення депозиту від 150 до 350 днів.

Тетяна Ващилко повідомила також, що Діамантбанк з нагоди свого двадцятиріччя пропонує клієнтам акційний депозитний вклад «20 років разом!», в рамках якого можна отримати 20 % річних. Депозитний вклад оформлюється у гривні на фіксований строк 400 днів без права поповнення. Мінімальна сума вкладу становить 10 тис. грн. Виплата відсотків здійснюється щомісяця.

Депозитна акція діє в кожному відділенні Банку по всій території України до 17 листопада 2013 року.Контакти для представників ЗМІ:

 

E-mail: PR@diamantbank.ua

 

 
0-800-308-303