en

+380 (44) 580-27-27

 
 
 
 
 
 

Зразки заяв про включення вимог кредитора до реєстру акцептованих вимог

Базові тарифи на послуги ПАТ «ДІАМАНТБАНК» для юридичних осіб, ФОП та фізичних осіб

Реквізити для погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями перед ПАТ «ДІАМАНТБАНК»

Повідомлення про зміну порядку погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями клієнтів банку

 

До Дня Святого Миколая Діамантбанк обладнав пологовий будинок в Івано-Франківській області

20.12.2011

19 грудня 2011 року Діамантбанк забезпечив новим  життєво важливим обладнанням Богородчанську центральну районну лікарню Івано-Франківської області. Медича установа отримала  відсмоктувачі (7Е-Д), дозатори (ЮСП-100) та  фетальний монітор. Це обладнання дасть можливість лікарям рятувати немовлят, народжених у 40 населених пунктах району.

Раніше, через відсутність лікувально-діагностичної та слідкуючої апаратури  у пологовому стаціонарі лікарні, багатьох породіль  та новонароджених доводилося транспортувати  до обласного центру, що створювало небезпеку для життя малюків. Так, через брак медичного обладнання лише протягом дев’яти місяців 2011 року  не вдалося врятувати вісім маленьких громадян України.

Зазначимо, що діяльність Банку в рамках Програми “Подумай про життя!” передбачає не лише допомогу медичним обладнанням. Діамантбанк залучає представників бізнес-структур до надання медичним закладам України адресної допомоги, спрямованої на вирішення проблеми нестачі медичного обладнання для своєчасної допомоги новонародженим.

Нагадаємо, що протягом п’яти років реалізації Програми Діамантбанк забезпечив новим медичним обладнанням вже 29 лікарень по всій Україні. Найближчим часом (січень 2012 р.) Банк  також планує передати обладнання до пологових будинків Запоріжжя і Херсона.Контакти для представників ЗМІ:

 

E-mail: PR@diamantbank.ua

 

 
0-800-308-303