en

+380 (44) 580-27-27

 
 
 
 
 
 

Зразки заяв про включення вимог кредитора до реєстру акцептованих вимог

Базові тарифи на послуги ПАТ «ДІАМАНТБАНК» для юридичних осіб, ФОП та фізичних осіб

Реквізити для погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями перед ПАТ «ДІАМАНТБАНК»

Повідомлення про зміну порядку погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями клієнтів банку

 

Діамантбанк пропонує бізнесу комплексне обслуговування

16.10.2013


15 жовтня 2013 в прес-центрі інформаційної агенції «ЛігаБізнесІнформ» відбулася інтернет-конференція з онлайн- трансляцією із Заступниками Голови Правління Діамантбанку.

Діамантбанк пропонує корпоративним клієнтам комплексне співробітництво за широким спектром банківських продуктів. Про це розповіли Заступники Голови Правління банку Ірина Барабаш та Валерій Заєц у ході інтернет -конференції на порталі ЛІГА.net.

Експерти відзначили, що найчастіше великі корпоративні клієнти прагнуть не розпорошуватися на велику кількість обслуговуючих банків, а вибрати для себе один комфортний, знати особисто керівництво і менеджерів, швидко і взаємовигідно вирішувати всі фінансові питання.

За їх словами, перевагою Діамантбанку також є супровід зовнішньоекономічних операцій, в яких головна вимога клієнта – ринкові курси і гнучкі тарифи, а також оперативне узгодження можливості здійснення валютної операції . Все це Діамантбанк готовий надати своїм клієнтам, а наявність VIP-обслуговування забезпечує клієнту високу якість наданих послуг.

Цього року Діамантбанк активно пропонує корпоративним клієнтам операції з банківськими металами (депозити, кредити в банківських металах, купівля-продаж з фізичною і без фізичної поставки. "Особливо це буде цікаво корпоративним клієнтам у разі інфляційних очікувань . Також дана пропозиція зацікавить і виробників ювелірних виробів", - повідомили банкіри.Контакти для представників ЗМІ:

 

E-mail: PR@diamantbank.ua

 

 
0-800-308-303