en

+380 (44) 580-27-27

 
 
 
 
 
 

Зразки заяв про включення вимог кредитора до реєстру акцептованих вимог

Базові тарифи на послуги ПАТ «ДІАМАНТБАНК» для юридичних осіб, ФОП та фізичних осіб

Реквізити для погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями перед ПАТ «ДІАМАНТБАНК»

Повідомлення про зміну порядку погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями клієнтів банку

 

Діамантбанк продає монети серії «Шедеври Ренесансу»

02.10.2013

Діамантбанк поповнив асортиментний ряд монет серії «Шедеври Ренесансу». У відділеннях Банку можна придбати срібну колекційну монету «Мадонна під ялинами».

«Мадонна під ялинами » – це картина Лукаса Кранаха Старшого , написана в 1510 році. Загублена в Польщі під час II світової війни, після багатьох років перебування за кордоном у приватних та церковних зібраннях , 27 липня 2012 вона була повернена законному власникові – Музею архиєпархії у Вроцлаві.

На реверсі монети, в центральній її частині, представлена репродукція картини «Мадонна під ялинами», виконана в технології тамподруку. З обох сторін від неї – написи, виконані в технології селективного золочення . Праворуч від репродукції – назва картини по-англійськи «Madonna under the fir tree», ліворуч – її назва по-польськи «Madonna pod jodłami ». З лівого боку реверсу, уздовж краю – орнамент, виконаний в унікальній технології селективного золочення .

На аверсі монети, в центральній її частині, представлений стилізований орнамент, висхідний до мистецтва Ренесансу, виконаний у технології селективного золочення . Під ним зображення аттика, майстерно виконане методом матування фону. Зліва внизу – портрет Її Величності Королеви Єлизавети II . Зліва , вздовж краю – номінал ( 1 dollar ) і емітент ( Niue Island ) . У правому нижньому кутку – рік випуску (2013) .

Монета представлена Монетним двором Польщі, викарбувана в якості «пруф » з селективним золоченням , має вагу – 28.28 г , розмір – 40 х 40 mm .

З асортиментним рядом монет, які пропонує своїм клієнтам Діамантбанк , можна ознайомитися на офіційній сторінці банку https://diamantbank.ua/coins.htmlКонтакти для представників ЗМІ:

 

E-mail: PR@diamantbank.ua

 

 
0-800-308-303